Jesteś tutaj: Start / Osiągnięcia / Sportowe

Sportowe

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

I PÓŁROCZE ROK SZKOLNY 2016/2017

 

  1. I MIEJSCE W MIEJSKIEJ GIMNAZJADZIE W 6 PIŁKARSKICH DZIEWCZĄT I AWANS DO ZAWODÓW MIĘDZYPOWIATOWYCH - Jarosław Rybak

Woźniak Emilia I a, Mrawiec Wiktoria I b, Pluto Julia Ib, Lewicka Dominika II a, Bojanczuk Paulina II b, Paściak Natalia II b, Pieńkowska Agata II d, Czarnocka Karolina III a, Lenartowicz Julia III a, Koziestańska Sandra III d, Matuła Martyna III d.

  1. II MIEJSCE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH I AWANS DO ZAWODÓW MIĘDZYPOWIATOWYCH – op. Aleksandra Kożuchowska

Wiktoria Mrawiec I b, Julia Wadas I b, Magdalena Zaciura I b, Katarzyna Prekurat I b, Marlena Kozioł II b, Aleksandra Drabińska II b, Natalia Paściak II b, Emilia Owsianko II b, Julia Alaba III a, Kinga Mazurek III c

  1. II MIEJSCE W MIEJSKIEJ GIMNAZJADZIE W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT - Janusz Żydowicz i Jarosław Rybak

Sopińska Kinga III a, Koziestańska Sandra III d, Kieliszek Anna III c, Lenartowicz Julia III a, Bojanczuk Paulina II b, Pluto Julia I b, Wadas Julia I b, Rytel Maria III d, Alaba Maja I d, Rudnik Oliwia II d, Sachanowicz Julia II a, Czarnocka Karolina III a

  1. IV MIEJSCE W MIEJSKIEJ GIMNAZJADZIE W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW – op. Jarosław Rybak
  2. II MIEJSCE W MIEJSKIEJ GIMNAZJADZIE W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT Jarosław Rybak

Woźniak Emilia I a, Rudnik Oliwia I c, Czarnocka Karolina III a, Karpowicz Agnieszka III b, Korniluk Sylwia III d, Koziestańska Sandra III d, Matuła Martyna III d, Rutkiewicz Anna III d

  1. I MIEJSCE W MIEJSKIEJ GIMNAZJADZIE W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT I AWANS DO ZAWODÓW MIĘDZYPOWIATOWYCH Janusz Żydowicz i Jarosław Rybak

Mrawiec Wiktoria I b, Pluto Julia I b, Wadas Julia I b, Rudink Oliwia I c, Alaba Maja Id, Lewicka Dominika II a, Bojanczuk Paulina II b, Czarnocka Karolina III a, Lenartowicz Julia III a, Kieliszek Anna III c

  1. I i II MIEJSCE W MIEJSKIEJ GIMNAZJADZIE W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW I AWANS DO ZAWODÓW MIĘDZYPOWIATOWYCH – op. Dariusz Kąkol

Sobański Dawid I a, Barciak Szymon II c, Karwowski Albert III a, Celiński Bartosz II b, Kąkol Dominik II b, Orzełowski Jakub II b, Brzeziński Rafał II c, Sowiński Kacper II c

  1. III MIEJSCE W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT Małgorzata Talacha

Czarnocka Karolina III a, Koziestańska Sandra III d

  1. II MIEJSCE W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW I AWANS DO ZAWODÓW MIEDZYPOWIATOWYCH Dariusz Kąkol

Kąkol Dominik II b, Mielcarz Patryk II c