Zajęcia dodatkowe

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2015/2016

Nazwisko i imię n-la

Rodzaj zajęć

Kiedy i w jakich godz. się odbywają

Bielecka Oksana

1.Zajęcia dla uczniów kl. I - III z trudnościami

Czwartek 1345 – 1520

Chmielewska Katarzyna

1.Zajęcia wyrównawcze

2. Zajęcia dla uczniów kl. III przygotowujące do egzaminu

Środa 800 – 845
Czwartek 800 - 845

Czarnecka-Akus Bożena

1.Zajęcia dla uczniów zdolnych

2. Zajęcia dla uczniów z trudnościami

Piątek 1430 – 1515

Piątek 1345 – 1430

Czerko Marzanna

1. Koło fizyczne

  • zajęcia wyrównawcze z fizyki
  • Klub Młodego Odkrywcy 1 raz w miesiącu

Wtorek 1340 – 1520

Środa 1530 - 1600

Czwartek 1430 – 1520

Daniel   Dorota

1.Zajęcia dla uczniów z trudnościami

2.Przygotowanie do egzaminu

Czwartek 1520 – 1605

Czwartek 1430 – 1520

Gotowicka-Lipińska Anna

1.Koło muzyczne

Wtorek 1435– 1520

Grązka Barbara

1.Zajęcia wyrównawcze dla uczniów kl. II

Wtorek 1345 – 1430

1430 – 1520 lub 800-845

Jakimiak Joanna

Koło dziennikarskie

Środa 1430 – 1515

Kosyl Marzena

1.Zajęcia dla uczniów z trudnościami

2.Koło Młodego Odkrywcy

Wtorek 1435 1520

Środa 1435 – 1520

Kowalczyk Ewa 

1.Koło informatyczne

  • zajęcia programowanie w Scratch
  • zajęcia wyrównawcze

2.Koło fotograficzne

Poniedziałek 1520 - 1605

Środa 1520 - 1605

Wtorek 1435– 1520

Kożuchowska Aleksandra

1.Koło   taneczne

2.Nauka pływania Kl. II SP

Czwartek 1530 – 1700

Środa 1030 - 1230

Krzymowska-Olszewska Magdalena

1.Zajęcia dla uczniów zdolnych

2.Zajęcia dla uczniów z trudnościami

Wtorek 1435 – 1520

Wtorek 1345 – 1430

Ks. Piotr Kruk

1. Ruch Światło Życie

Sobota 900 – 1030

Kühn Grażyna

1.Zajęcia biblioteczne/koło teatralne

Środa 1400 – 1600

Ks. Paweł Tomaszewski

1.Biblijne i liturgiczne przygotowanie

Niedziela 1730 - 2000

Malinowska Iwona

1. Zajęcia z uczniem zdolnym

2.Zajęcia dla uczniów z trudnościami

Poniedziałek 1345 – 1430

Poniedziałek 1430 – 1520

Czwartek 1435 – 1520 wg. potrzeb

Nowak Joanna

1.Zajęcia wyrównawcze dla kl. II

2.Zajęcia dla klas III.

Piątek 1800 – 845 co 2 tygodnie

Wtorek 1345 – 1430 lub piątek 800 - 845

Pieniak Anna

1.Zajęcia dla uczniów z trudnościami

2.Zajęcia dla klas III

Wtorek 1435 – 1520

Wtorek 1520 - 1605

Rybak Jarosław

1.Zajęcia z piłki siatkowej

Środa 1730 – 1900

Sachanowicz Anna

1. Zajęcia dla uczniów zdolnych klas I

2. Zajęcia przygotowujące do egzaminu

Poniedziałek 1430 – 1515

Poniedziałek 1520 – 1605

Sołoducha Aneta

1.Zajęcia z uczniem zdolnym/ z trudnościami

2.Wyjścia do domu dziecka

Czwartek 1435 – 1520

Piątek 1530 – 1615

Staszewska Małgorzata

1.Zajęcia dla uczniów zdolnych

2.Przygotowanie do egzaminu

3.Koło języka niemieckiego

Poniedziałek 1435 – 1520

Piątek 800 – 8245

Czwartek 1435 – 1520

Sulej Anna

1.Konsultacje z wos i historii

2.Spotkania SU

Poniedziałek 1520 – 1605

Wtorek 1520 – 1605

Szczepanik Małgorzata

1.Zajęcia dla uczniów z trudnościami

2.Zajęcia poszerzające wiedzę uczniów klas III

Środa 1435 – 1520

Poniedziałek 1435 – 1520

Grodzicka Beata

1.Pomoc psychologiczno-pedagogiczne

Środa 800 – 845

1300 - 1345

Wolski Kamil

1. Piłka nożna

Piątek 1430 – 1600

Bączyk Agnieszka

1.Przygotowanie do Turnieju BRD

Poniedziałek 1430 - 1515

Pypowska Agnieszka

1.Zajęcia wyrównawcze dla uczniów kl. II

2.Przygotowanie do egzaminu/ zajęcia wyrównawcze

Wtorek 1435– 1520

Wtorek   1520 – 1605

Lewczuk Dobrosława

1.Zajęcia dla uczniów zdolnych

2.Przygotowanie do egzaminu

Środa 1435 - 1520

Środa   1520 – 1605

Żydowicz Janusz

Piłka ręczna

Środa 1600 - 1730