Program WF z klasą - "Przewrót na WF-ie"

SOS - SPORTOWY ORĄGŁY STÓŁ - RELACJA Z DEBATY

Przejdź do - SOS - SPORTOWY ORĄGŁY STÓŁ - RELACJA Z DEBATY

Do debaty przygotowywaliśmy się długo i solidnie!!!

W przygotowania włączyli się wszyscy wychowawcy wraz ze swoimi klasami i wszyscy nauczyciele wychowania fizycznego. Podczas godzin wychowawczych wśród uczniów została przeprowadzona ankieta dotycząca lekcji wychowania fizycznego w naszej szkole.Dnia 13 listopada w piątek!!!2015r. od godziny 1000 do 1130 na hali sportowej w naszej szkole odbył się SPORTOWY OKRĄGŁY STÓŁ (SOS) – debata dotycząca udoskonalenia i uatrakcyjnienia zajęć sportowych i rekreacyjnych w szkole. W debacie wzięły udział 5 osobowe składy wyłonione spośród wszystkich klas gimnazjum, w sumie 60 gimnazjalistów.

16 listopada 2015
Czytaj więcej o: SOS - SPORTOWY ORĄGŁY STÓŁ - RELACJA Z DEBATY

Debata Sportowa

SOS - Sportowy Okrągły Stół - debata w ramach programu CEO "WF z klasą - Przewrót na WF-ie"

Dnia 13.11.2015r. (piątek) na 3 i 4 godzinie lekcyjnej odbędzie się debata dotycząca uatrakcyjnienia zajęć sportowych i rekreacyjnych. W debacie biorą uzdział 5 osobowe składy wyłonione podczas godzin wychowawczych. Spotykamy się na sali gimnastycznej gimnazjum! Do zobaczenia!

10 listopada 2015
Aleksandra Kożuchowska

Program WF z klasą - "Przewrót na WF-ie"

5 listopada 2015