Sukcesy uczniów

ROK SZKOLNY 2006/2007

Natalia Dymecka III c

Laureatka konkursu muzycznego "Piosenki moich rodziców"
II miejsce w XII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej

Dariusz Grzywacz IV b Michał Klimiuk IV b

Laureaci konkursu muzycznego "Piosenki moich rodziców"

Magda Szczerbaciuk V a

Wyróżnienie w Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej - kategoria plastyka

Martyna Klimiuk V c
Marta Maliszewska VI c
Joanna Ciozda V c
Przemysław Nasiłowski V c
Patrycja Lenartowicz VI b

II miejsce w Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej
kategoria piosenka

Klaudia Siestrzewitowska IIc

I miejsce w XXIII Konkursie Recytatorskim dla Dzieci im. K. Makuszyńskiego w eliminacjach miejskich

Dariusz Grzywacz IV b

Wyróżnienie w XXIII Konkursie Recytatorskim dla Dzieci im. K. Makuszyńskiego w eliminacjach miejskich

Monika Kryńska II b

I miejsce w konkursie plastycznym "Wiosna w lesie"

Bartosz Nowak II c

I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Siedlec w Pływaniu
I miejsce w VII Mistrzostwach Siedlec w Pływaniu z okazji Dnia Dziecka
II miejsce w IX Memoriale Oli Wojciechowskiej w Pływaniu
II miejsce w IV Mistrzostwach o Puchar Burmistrza Sokołowa Podlaskiego
III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w pływaniu

Bartosz Sokołów VI c
Mateusz Lewicki VI c
Jakub Nasiłowski VI a

III miejsce w eliminacjach powiatowych
Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa W Ruchu Drogowym

Weronika Krasuska III c

III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Siedlec
w Pływaniu im. Marii Żyburowej

Maksymilian Bryłka VI a
Monika Wincenciak VI b
Klaudia Krasuska VI b
Mateusz Chaciak V a

III miejsca w Wiosennych Mistrzostwach w pływaniu

Klaudia Staręga IV b

IV miejsce w Mazowieckim Turnieju Tenisa Stołowego

Paulina Pieńkowska IV b

II miejsce w Mazowieckim Turnieju Tenisa Stołowego

Maja Lenartowicz VI b

Otrzymała stypendium naukowe Prezydenta Miasta Siedlce

Klaudia Krasuska VI b

Otrzymała stypendium naukowe Prezydenta Miasta Siedlce
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla Szkół Podstawowych

Joanna Ciozda V c
Magda Szczerbaciuk V a

Laureatki Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej z techniki

Izabela Fiuk V a

II miejsce w konkursie "Siedlce wczoraj i dziś"

Paweł Dudziński I b
Piotr Gugała I c
Weronika Osińska II b

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Kiedy dzwonię po Straż Pożarną?"

Reprezentacja szkoły w unihokeju dziewcząt zajęła VII miejsce w IX Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Biegi sztafetowe (powiat)
- II miejsce dziewcząt i IV chłopców

Biegi sztafetowe (region)
- VI miejsce dziewcząt

Piłkarskie piątki (miasto)
- III miejsce dziewcząt i III chłopców

Piłka ręczna (miasto)
- III miejsce dziewcząt i III chłopców

Piłka koszykowa (miasto)
- IV miejsce dziewcząt i II chłopców

Turniej taneczny Cheerleaders (region)
- IX miejsce