Sukcesy uczniów

ROK SZKOLNY 2007/2008

Tomasz Tomaszuk V a

Otrzymał stypendium sportowe Prezydenta Miasta Siedlce


Piotr Kowalczyk IV c

Laureat konkursu matematycznego KANGUR

Maciej Pałka II b

Bardzo dobry wynik w konkursie matematycznym KANGUR

Anna Wierzbicka VI b

Otrzymała stypendium naukowe Prezydenta Miasta Siedlce
III miejsce w V Regionalnym Konkursie Języka Niemieckiego

Jacek Górski VI a

VIII miejsce w VIII Regionalnym Konkursie Języka Angielskiego

Hubert Romański IV c

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym
"Portret w szarości"

Klaudia Siestrzewitowska
III c

Wyróżnienie w XXIV Konkursie Recytatorskim dla Dzieci im. K. Makuszyńskiego

Aleksandra Kargol IV b

Wyróżnienie w XXIV Konkursie Recytatorskim dla Dzieci im. K. Makuszyńskiego

Karolina Mikołajczuk
Weronika Budrecka
Natalia Kwiejda
Klaudia Polkowska
Karolina Polkowska
Paulina Półtorak
Paulina Czarnomska
Klaudia Kotowska
Karolina Kotowska
Patrycja Pawlak
Aleksandra Chałupka
Aleksandra Górska
Natalia Pietrzykowska
Patrycja Gomza

I miejsce w XIII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej - kategoria taniec



Karolina Polkowska III c

Wyróżnienie w Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej - kategoria muzyka

Natalia Dymecka IV c

Wyróżnienie w Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej - kategoria muzyka

Magdalena Popławska II a

Wyróżnienie w Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej - kategoria plastyka

Aleksandra Lipińska II a

II miejsce w Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej - kategoria plastyka

Alicja Sikorska III a

Wyróżnienie w konkursie "Bohater sienkiewiczowski XXI wieku"



Dominika Szoplik III b

Nagroda w konkursie na pisankę wielkanocną


Katarzyna Szawkało II b

Wyróżnienie w konkursie na pisankę wielkanocną


Alicja Rodziewicz
Elwira Kędziora

I miejsce w konkursie ogólnopolskim "Strój Sienkiewiczowski"



Karolina Mikołajczuk
Weronika Budrecka
Natalia Kwiejda
Klaudia Polkowska
Karolina Polkowska
Paulina Półtorak
Paulina Czarnomska
Klaudia Kotowska
Karolina Kotowska
Patrycja Pawlak
Aleksandra Chałupka
Aleksandra Górska
Żaneta Falińska
Patrycja Gomza

I miejsce w VI FESTIWALU CHEERLEADERS



Antoniak Damian IV b
Antoniak Jakub IV b
Krawczyk Sebastian IV b
Szpura Maciej IV b
Grot Rafał IV b
Nasiłowski Maciej IV c
Kosyl Szymon III a

Laureaci TURNIEJU "DZIKICH DRUŻYN"





Laureaci międzyszkolnego etapu
Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej

Joanna Grodzicka VI b
Język polski

Michał Dębski VI b
Informatyka

Anna Wierzbicka VI b
Technika



Laureaci szkolnego etapu
Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej


Język polski

Joanna Grodzicka VI b
Ewelina Kozioł VI c
Michał Węgier VI a


Język angielski

Magdalena Szczerbaciuk VI a
Jacek Górski VI a
Dariusz Grzywacz V b


Język niemiecki

Anna Wierzbicka VI b
Sylwia Borzym VI b
Ewelina Kozioł VI c


Matematyka

Alicja Galanty VI a
Magda Osińska VI b
Szczerbaciuk Magdalena VI a


Przyroda

Anna Wierzbicka VI b
Magdalena Szczerbaciuk VI a
Jakub Sarnowski VI b


Historia i społeczeństwo

Michał Węgier VI a
Michał Dębski VI b
Jakub Sarnowski VI b


Informatyka

Dariusz Grzywacz V b
Michał Dębski VI b
Magdalena Szczerbaciuk VI a


Plastyka

Michał Węgier VI a
Anna Wierzbicka VI b
Karolina Polkowska VI a


Technika

Joanna Ciozda VI c
Magdalena Szczerbaciuk VI a
Anna Wierzbicka VI b


Kształcenie zintegrowane

Gabriela Garbaczewska III c
Klaudia Siestrzewitowska III c
Alicja Końko III a



Paulina Czarnomska IV a

II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu


Weronika Krasuska V b

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu
III miejsce w Mistrzostwach Siedlec w pływaniu


Emilia Gręziak III
Julia Jaroszewicz III
Aleksandra Kargol IV b
Weronika Krasuska IV c
Paulina Pieńkowska V b
Katarzyna Rabińska V b
Martyna Klimiuk VI c
Joanna Ciozda VI c

IV miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafetowym dziewcząt



Szymon Kosyl III a
Bartosz Nowak III c
Albert Bryłka IV a
Rafał Grot IV b
Borys Andrzejczuk V a
Jakub Piekarski V c
Mateusz Chaciak VI a
Mateusz Mikołajczuk VI c

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafetowym chłopców



Paulina Pieńkowska V b
Klaudia Staręga V b
Tomasz Tomaszuk IV a
Rafał Chybowski VI c

Laureaci w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym



Katarzyna Gawrońska V a
Paulina Kosmalska V a
Paulina Pieńkowska V b
Katarzyna Rabińska V b
Klaudia Staręga V b
Klaudia Grzegrzółka VI a
Klaudia Marciszewska VI a
Magdalena Szczerbaciuk VI a
Martyna Klimiuk VI c

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt



Mateusz Chalimoniuk VI a
Jacek Górski VI a
Jakub Chromiński VI a
Krzysztof Chromiński VI a
Jarosław Ambroziak VI a
Łukasz Sarnowiec VI b
Paweł Remiszewski VI b
Rafał Chybowski VI c
Mateusz Mikołajczuk VI c

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców



Czarnomska Paulina IV a
Kogut Beata IV b
Olędzka Iga V c
Klimiuk Martyna VI c
Gil Jakub IV b
Radzikowski Łukasz IV c

Laureaci Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych



Natalia Dymecka IV c

Laureatka konkursu kolęd i pastorałek
"Kolędować Małemu"



Agata Popek III b

III miejsce w konkursie "Pożyteczna Sowa"
- etap wojewódzki




Bartosz Nowak III c

III miejsce w X Memoriale Oli Wojciechowskiej w Pływaniu
III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Siedlec w Pływaniu im. Marii Żyburowej
III miejsce w Mistrzostwach Siedlec w pływaniu
III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu

Katarzyna Gawrońska V a
Paulina Pieńkowska V b
Katarzyna Rabińska V b
Klaudia Staręga V b
Klaudia Grzegrzółka VI a
Klaudia Marciszewska VI a
Martyna Klimiuk VI c

V miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt
I miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt
V miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt
I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt
III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt
II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt



Mateusz Chalimoniuk VI a
Jacek Górski VI a
Jakub Chromiński VI a
Krzysztof Chromiński VI a
Jarosław Ambroziak VI a
Łukasz Sarnowiec VI b
Paweł Remiszewski VI b
Michał Dębski VI b
Rafał Chybowski VI c
Mateusz Mikołajczuk VI c
Patryk Sopiński VI c
Mateusz Kiełczykowski VI c
Kamil Garwoliński VI c

VIII miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców
II miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej chłopców
II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców