Sukcesy uczniów

ROK SZKOLNY 2008/2009

III wyróżnienie za promocję segregacji odpadów podczas II Siedleckich Dni Recyklingu


II miejsce w w "Podsumowaniu Roku Sportowego 2008" szkół siedleckich


V miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce chłopców


I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce chłopców


III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce dziewcząt


Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - indywidualne biegi przełajowe
XX miejsce Emilia Gręziak IVc, XXI miejsce Patryk Kuczyński VIb


III miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców -drużyna: Tomasz Tomaszuk Va, Patryk Kuczyński VIb, Jakub Pasik VIc


V miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt -drużyna: Beata Kogut Vb, Paulina Pieńkowska VIb, Klaudia Staręga VIb


III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w 5-kach piłkarskich chłopców


V miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w 5-kach piłkarskich dziewcząt


VI miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców


II i III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców


V miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt - Radom 2009


I i II miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt


I i II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt


V miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej chłopców


II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej chłopców


V miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt


III miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców


I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców


Maja Kopańska I a

III miejsce w regionalnym konkursie plastycznym
"Uczeń na drodze"


Marcin Lipiński VI c

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
"Klęska - powódź czy huragan - straż pożarna ci pomaga"
etap gminno - powiatowy


Weronika Budrecka V a

Otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Siedlce
z zakresu twórczości artystycznej


Tomasz Baka IV a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2009

Alicja Końko IV a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2009

Piotr Kowalczyk V c

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2009

Anna Bączyk V c

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Miejsca związane z Henrykiem Sienkiewiczem w szkole, okolicy bliższej i dalszej"

Alan Chromiński VI a

Wyróżnienie w XIV Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej
w kategorii plastyka



Laureaci międzyszkolnego etapu
Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej

Dariusz Grzywacz VI b
Język polski - II miejsce
Plastyka - II miejsce

Joanna Korycińska V c
Język angielski - III miejsce

Alicja Dziura VI b
Informatyka - II miejsce

Alicja Końko IV a
Technika - II miejsce

Tomasz Baka IV a
Technika - III miejsce



Klaudia Siestrzewitowska
IV c

Wyróżnienie w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro"
Wyróżnienie w Eliminacjach Miejskich XXVI Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. K. Makuszyńskiego


Jan Lipiński I a

I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Mińska Mazowieckiego w Judo Dzieci i Młodzieży

Ewelina Radzikowska III b

II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Mińska Mazowieckiego w Judo Dzieci i Młodzieży

Kamil Grzegorczuk III b

III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Mińska Mazowieckiego w Judo Dzieci i Młodzieży

Adrian Komar III b

III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Mińska Mazowieckiego w Judo Dzieci i Młodzieży

Katarzyna Szawkało III b

III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Mińska Mazowieckiego w Judo Dzieci i Młodzieży

Karolina Mikołajczuk
Weronika Budrecka
Natalia Kwiejda
Klaudia Polkowska
Emilia Gręziak
Edyta Sawicka
Paulina Czarnomska
Klaudia Kotowska
Karolina Kotowska
Patrycja Pawlak
Aleksandra Chałupka
Aleksandra Górska
Natalia Pietrzykowska
Dominika Dmowska

III miejsce w VII Festiwalu Szkolnych Zespołów Tanecznych "CHEERLEADERS"
III miejsce na Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej
I miejsce w X Regionalnym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Tanecznych
kategoria taniec współczesny i taniec cheerleaders



Joanna Korycińska V c

I miejsce w VII Konkursie Recytacji Poezji
i Czytania Prozy Niemieckojęzycznej "LORELEY"


Monika Kryńska IV b
Agata Popek IV b
Edyta Sawicka IV b

II miejsce w konkursie Kolęd i Poezji o Bożym Narodzeniu w języku niemieckim


Katarzyna Gawrońska VI a
Paulina Modrzewska VI a
Maja Brulińska VI a
Weronika Sidorzak VI a
Paulina Pieńkowska VI b
Katarzyna Rabińska VI b
Klaudia Staręga VI b
Anna Bączyk V c

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt



Karolina Mikołajczuk V a

Otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Siedlce
z zakresu twórczości artystycznej


Beata Kogut V b
Paulina Pieńkowska VI b

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt


Tomasz Tomaszuk V a
Patryk Kuczyński VI b

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców


Anna Kieliszek I c

Wyróżnienie w Konkursie Piosenki Ekologicznej
"Ekologia w piosence"


Wiktoria Mikiciuk II c

Wyróżnienie w Konkursie Piosenki Ekologicznej
"Ekologia w piosence"


Piotr Garbaczewski II b

I miejsce w konkursie plastycznym
pt. "Sen o Mikołaju"


Maciej Sieczkiewicz I a

Wyróżnienie w konkursie plastycznym
pt. "Sen o Mikołaju"


Natalia Kwiejda VI b

II miejsce w konkursie plastycznym
pt. "Sen o Mikołaju"


Dariusz Grzywacz VI b

III miejsce w DRUGIM CECYLIAŃSKIM PRZEGLADZIE piosenki religijnej
Finalista VII Konkursu Recytacji Poezji
i Czytania Prozy Niemieckojęzycznej "LORELEY"


Monika Lipińska I a

Wyróżnienie w DRUGIM CECYLIAŃSKIM PRZEGLADZIE piosenki religijnej


Katarzyna Gawrońska VI a
Paulina Modrzewska VI a
Patrycja Osińska VI a
Natalia Kwiejda VI b
Paulina Pieńkowska VI b
Katarzyna Rabińska VI b
Klaudia Staręga VI b
Paula Zubek VI c
Sylwia Kwiejda V c
Anna Bączyk V c

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w 5-kach piłkarskich dziewcząt



Dariusz Grzywacz VI b
Zespół taneczny:
Justyna Kaczorowska VI b
Natalia Pietrzykowska VI b
Natalia Kwiejda VI b
Klaudia Staręga VI b
Klaudia Kotowska VI b

Laureaci konkursu "PIOSENKI NASZYCH RODZICÓW"



Natalia Dymecka V c

Laureatka konkursu "PIOSENKI NASZYCH RODZICÓW"
I miejsce w Konkursie Piosenki Ekologicznej "Ekologia w piosence"
I miejsce w DRUGIM CECYLIAŃSKIM PRZEGLADZIE piosenki religijnej
I miejsce na Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii piosenka


Agnieszka Krasuska II a

I miejsce w XI Memoriale Oli Wojciechowskiej w pływaniu na dystansie 25 m stylem dowolnym
I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Siedlec w pływaniu im. Marii Żyburowej
II miejsce w Mistrzostwach Siedlec w Pływaniu na dystansie 25 m stylem klasycznym


Weronika Krasuska V c

II miejsce w XI Memoriale Oli Wojciechowskiej w Pływaniu na dystansie 50 m stylem dowolnym
II miejsce w XI Memoriale Oli Wojciechowskiej w Pływaniu na dystansie 50 m stylem klasycznym
II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Siedlec w pływaniu im. Marii Żyburowej
II miejsce w konkursie fotograficznym "Ratusz Jackiem zwany"
I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Miejsca związane z Henrykiem Sienkiewiczem w szkole, okolicy bliższej i dalszej"


Bartosz Nowak IV c

I miejsce w XI Memoriale Oli Wojciechowskiej w Pływaniu na dystansie 50 m stylem dowolnym
I miejsce w Mistrzostwach Siedlec w Pływaniu na dystansie 50 m stylem grzbietowym
I miejsce w Mistrzostwach Siedlec w Pływaniu na dystansie 50 m stylem dowolnym


Emilia Gręziak IV c

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych


Jakub Pasik VI c

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych


Konrad Bednarczyk IV c

II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych


Dawid Krawczyk III b
Jakub Malinowski III b
Maciej Pałka III b
Michał Romańczuk III b
Krystian Zbieć III b
Kacper Bojańczuk III c
Adrian Korzeniowski III c

II miejsce w Turnieju Piłkarskim Szkół Podstawowych Rocznik 1999



Kacper Mróz V a
Tomasz Tomaszuk V a
Kamil Wójcik V a
Damian Antoniak V b
Jakub Antoniak V a
Rafał Grot V b
Sebastian Krawczyk V b
Maciej Szpura V b
Bartosz Kozioł V c
Maciej Nasiłowski V c

I miejsce w Turnieju Piłkarskim Szkół Podstawowych Rocznik 1997