Sukcesy uczniów

ROK SZKOLNY 2009/2010

Księżopolska Natalia VI a
Bączyk Anna VI c
Król Paula V a
Madej Patrycja VI b
Szczepanik Natalia V b
Iwanowska Paulina V c
Górska Aleksandra VI a
Rapacka Joanna V b
Charuta Agnieszka IV a
Chylik Natalia IV c

II miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt



II miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców


I miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców


III miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w 5-kach piłkarskich chłopców


Klaudia Siestrzewitowska V c

Finalistka konkursu na książkę mówioną pt. "Opowiemy Tobie..."


Aleksandra Paczuska III c

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie "Fryderyk Chopin - geniusz z Mazowsza"


Gabriela Krasuska III b

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie "Fryderyk Chopin - geniusz z Mazowsza"


Michał Lewicki IV b

I miejsce w Regionalnym Konkursie "O Mazowiecką Stokrotkę"


Tomasz Baka V a
Kamil Sajna VI b
Rafał Kubuj VI b
Piotr Kowalczyk VI c

Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie KANGUR



Sylwia Durka V c

III miejsce w Regionalnym Konkursie "O Mazowiecką Stokrotkę"
Finalistka konkursu na książkę mówioną pt. "Opowiemy Tobie..."


Jakub Mikiciuk VI c

Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie "O Mazowiecką Stokrotkę"


Dominika Kosieradzka VI a

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym w Mińsku Mazowieckim


Monika Kryńska V b

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym w Mińsku Mazowieckim


Beata Kogut VI b

Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "FOX"
II miejsce w III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym w kat. kadetek i młodziczek
I miejsce w 55. Finale Turnieju o Puchar Red. Janusza Strzałkowskiego
I miejsce w Finale Powiatowym w 55. Mazowieckim Turnieju Tenisa Stołowego
VI miejsce w turnieju Grand Prix Siedlec Tenisa Stołowego
II miejsce w Mazowieckiej Olimpiadzie Młodzieży w XVII Memoriale im. Zb. Calińskiego
Awans do Finału Pucharu Polski Młodziczek w tenisie Stołowym


Emilia Szymańska I a

I Nagroda w Eliminacjach Miejskich do XXVII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. K. Makuszyńskiego


Maciej Sieczkiewicz II a

II Nagroda w Eliminacjach Miejskich do XXVII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. K. Makuszyńskiego
Wyróżnienie w Finale XXVII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. K. Makuszyńskiego


Dominika Kosieradzka VI a
Sylwia Księżak VI a
Sylwia Durka V c
Klaudia Polkowska V c

II miejsce w XX Siedleckim Festiwalu Piosenki o Zdrowiu



Aleksandra Górska VI a

Otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Siedlce


Joanna Korycińska VI c

I miejsce w Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z języka polskiego i języka angielskiego
Wyróżnienie w VIII Konkursie Recytacji Poezji i Czytania Prozy Niemieckojęzycznej
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "FOX"


Alicja Końko V a

II miejsce w Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z techniki
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "FOX"
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym w Mińsku Mazowieckim


Paulina Sawicka IV c

III miejsce w Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z techniki


Emilia Gręziak V c
Aleksandra Kurełek V c
Klaudia Polkowska V c
Kamila Prochenka V c
Karolina Wasiak V c
Ewelina Radzikowska IV b
Natalia Chylik IV c
Karolina Pieńkowska IV c

I miejsce w Ulicznych Biegach z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja



Radzimirski Wojciech VI c
Kieliszek Piotr V a
Mazurek Patryk V a
Yahiaoui Massi V a
Zając Paweł V a
Ambroziak Grzegorz V c
Mróz Kamil V c
Pieńkowski Konrad V c
Yahiaoui Emil IV a
Garbaczewski Piotr III b

II miejsce w Ulicznych Biegach z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja



Emilia Gręziak V c

III miejsce w Ulicznych Biegach z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja


Księżopolska Natalia VI a
Bączyk Anna VI c
Król Paula V a
Szczepanik Natalia V b
Iwanowska Paulina V c
Charuta Agnieszka IV a

I miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt



Wysocka Justyna VI a
Madej Patrycja VI b
Mikołajczuk Weronika VI c
Winczaruk Wiktoria VI c
Rapacka Joanna V b
Chylik Natalia IV c

II miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt



Natalia Dymecka VI c

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki "Mamy tylko jedną Ziemię"
I miejsce w XV Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii piosenka
Nagroda w Konkursie kolęd i pastorałek "Kolędować Małemu"


Wiktoria Mikiciuk III c

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki "Mamy tylko jedną Ziemię"
I miejsce w XV Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii piosenka
I miejsce w I Festiwalu Piosenki Dziecięcej "PIOSENKI DLA MAMY"


Grzegorz Okliński II b

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej "Mamy tylko jedną Ziemię"


Kacper Pawluk III a

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej "Mamy tylko jedną Ziemię"


Bojańczuk Kacper IV c
Garbaczewski Piotr III b
Górski Tomasz III a
Korzeniowski Adrian IV c
Modrzewski Jakub III b
Strzałek Piotr III a

II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej "Mini Legia Cup"
I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Ursus
I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Rembertowie
III miejsce w XXV Halowym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych "SOKOLIK 2010"



Piotr Strzałek III a

"Najlepszy bramkarz"
w Turnieju Piłki Nożnej "Mini Legia Cup"


Piotr Garbaczewski III b

"Król strzelców" w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Ursus


Kacper Bojańczuk IV c

"Król strzelców"
w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Rembertowie


Tomaszuk Tomasz VI a
Antoniak Damian VI b
Gil Jakub VI b

II miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców


Kogut Beata VI b
Bączyk Anna VI c
Księżopolska Natalia VI a

IV miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt


Antoniak Damian VI b - kapitan
Klimek Adrian VI b - bramkarz
Kosyl Szymon V a - bramkarz
Kozioł Bartosz VI c
Mróz Kacper VI a
Radzikowski Łukasz VI b
Radzimirski Wojciech VI c
Mikiciuk Jakub VI c
Kieliszek Piotr V a

II miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej chłopców



Budrecka Weronika VI a
Chałupka Aleksandra VI a
Czarnomska Paulina VI a
Dmowska Dominika V b
Falińska Żaneta VI b
Górska Aleksandra VI a
Gręziak Emilia V c
Kotowska Karolina VI b
Madej Patrycja VI b
Mikołajczuk Karolina VI a
Pawlak Patrycja VI a
Sawicka Edyta V b

II miejsce w VIII Festiwalu Szkolnych Zespołów Tanecznych "CHEERLEADERS"
II miejsce w XV Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii taniec
I miejsce w IV Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży "KULTUROMANIAK 2010"



Kowalczyk Magdalena III c
Krasuska Agnieszka III a
Oklińska Ada IV b
Lipka Aleksandra IV b
Gręziak Emilia V c
Dmowska Dominika V b
Kowalczyk Aleksandra VI b
Krasuska Weronika VI c

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafetowym dziewcząt




Dominika Dmowska V b
Edyta Sawicka V b

I miejsce in World Championship Jazz Dance formations Children


Aleksandra Olędzka III b

III miejsce w Turnieju Badmintona


Natalia Dymecka VI c
Dominika Kosieradzka VI a
Sylwia Księżak VI a
Magda Borkowska V a
Sylwia Durka V c

III miejsce w II Festiwalu Kolęd i Pastorałek
"Kolędowe Serce Mazowsza"



Piotr Strzałek III a

"Najlepszy bramkarz"
w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR-u w Siemiatyczach
"Najlepszy bramkarz" w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej SANEA CUP 2010


I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt


II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt


I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt


III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt


I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym chłopców


Katarzyna Szawkało IV b

III miejsce w Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Funny Judo


Adrian Komar IV b

III miejsce w Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Funny Judo


Tomasz Tomaszuk VI a

I miejsce w I WTK młodzików w tenisie stołowym
III miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Kwalifikacyjnym Młodzików w Tenisie Stołowym
I miejsce w XIII Mazowieckim Turnieju Integracyjnym w Tenisie Stołowym "O Puchar Prezesa IKS"


Wiktoria Kowalczyk III b

Wyróżnienie w konkursie plastycznym
"Drzewa naszych lasów"


Bojańczuk Kacper IV c
Garbaczewski Piotr III b
Górski Tomasz III a
Korzeniowski Adrian IV c
Modrzewski Jakub III b
Strzałek Piotr III a

II miejsce w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej "BeKSa Dzieciom" w Lublinie
I miejsce w VI Otwartym Turnieju Futsal ORLIK CUP
III miejsce w XXV Halowym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych "SOKOLIK 2010"
I miejsce w I Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Węgrowie



Daniel Grzegorczuk II b

I miejsce w Jesiennym Międzyklubowym Turnieju Judo w Mińsku Mazowieckim



I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt


II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej chłopców


Wiercińska Ola IV a
Gaj Sandra IV b
Komar Adrian IV b
Pałka Maciek IV b
Radzikowska Ewelina IV b
Zbieć Krystian IV b
Bojańczuk Kacper IV c
Boruc Karolina IV c
Chmielak Katarzyna IV c
Chylik Natalia IV c
Gugała Piotr IV c
Kicka Rafał IV c
Korzeniowski Adrian IV c
Pieńkowska Karolina IV c
Zubek Piotr IV c

III miejsce w Lidze Szkół Podstawowych
w "DWA OGNIE"



Bojańczuk Kacper IV c
Garbaczewski Piotr III b
Górski Tomasz III a
Korzeniowski Adrian IV c
Modrzewski Jakub III b
Strzałek Piotr III a

I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej "ORLIK 2000" o puchar Burmistrza Dzielnicy Rembertów



Bojańczuk Kacper IV c
Garbaczewski Piotr III b
Górski Tomasz III a
Korzeniowski Adrian IV c
Modrzewski Jakub III b
Strzałek Piotr III a

Barciak Szymon I d
Kąkol Dominik I d
Pazdyka Krystian I d
Sobański Dawid I d

I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR-u w Siemiatyczach



Piotr Garbaczewski III b

"Król strzelców" w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR-u w Siemiatyczach
"Król strzelców" w Turnieju Piłki Nożnej "ORLIK 2000" o puchar Burmistrza Dzielnicy Rembertów
"Król strzelców"
w I Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Węgrowie


Kacper Bojańczuk IV c

"Najlepszy zawodnik"
w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR-u w Siemiatyczach
"Najlepszy zawodnik"
w I Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Węgrowie


Chałupka Aleksandra VI a
Górska Aleksandra VI a
Księżopolska Natalia VI a
Szczepanik Karolina VI a
Bączyk Anna VI c
Dymecka Natalia VI c
Kwiejda Natalia VI c
Król Paula V a
Szczepanik Natalia V b

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w 5-kach piłkarskich dziewcząt



Piotr Garbaczewski III b
Modrzewski Jakub III b

I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej w Rembertowie


Tomasz Górski III a
Piotr Strzałek III a

I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej w Rembertowie


Kacper Bojańczuk IV c
Adrian Korzeniowski IV c

I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej w Rembertowie


Bartosz Nowak V c

II miejsce w XII Memoriale Oli Wojciechowskiej w pływaniu na dystansie 50 m stylem dowolnym
III miejsce w XII Memoriale Oli Wojciechowskiej w pływaniu na dystansie 50 m stylem grzbietowym


Weronika Krasuska VI c

II miejsce w XII Memoriale Oli Wojciechowskiej w pływaniu na dystansie 50 m stylem dowolnym
III miejsce w XII Memoriale Oli Wojciechowskiej w pływaniu na dystansie 50 m stylem klasycznym


Agnieszka Krasuska III a

III miejsce w XII Memoriale Oli Wojciechowskiej w pływaniu na dystansie 50 m stylem grzbietowym



II miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Regionu Siedleckiego w roku szkolnym 2008/2009


III miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Miasta Siedlce i Powiatu Siedleckiego w roku szkolnym 2008/2009


Kozioł Bartosz VI c
Nasiłowski Maciej VI c
Antoniak Damian VI b
Mróz Kacper VI a
Mróz Kamil V c
Chałupka Michał V c
Kruzel Dawid V b
Łysanowicz Łukasz V a
Bojańczuk Kacper IV c

I miejsce w Siedleckiej Lidze Szkół w Piłce Nożnej SIEDLCE 2009



Jakub Soszyński II a
Jakub Zwierzyk II c

I miejsce w Turnieju Piłkarskim
Rocznik 2000/2001


Budrecka Weronika VI a
Czarnomska Paulina VI a
Górska Aleksandra VI a
Osińska Sylwia VI b
Gręziak Emilka V c
Polkowska Klaudia V c
Kurełek Aleksandra V c
Dmowska Dominika V b
Szczepanik Natalia V b
Radzikowska Ewelina IV b

II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych na dystansie 10x800 m dziewcząt



Emilia Gręziak V c

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych