Sukcesy uczniów

ROK SZKOLNY 2010/2011

Król Paula VI a
Rapacka Joanna VI b
Szczepanik Natalia VI b
Gręziak Emilia VI c
Iwanowska Paulina VI c
Kurełek Aleksandra VI c
Radzikowska Ewelina V b
Gugała Magdalena IV a
Lewicka Dominika II d

I miejsce w XIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt



Kieliszek Piotr VI a
Kosyl Szymon VI a
Zając Paweł VI a
Kicka Kamil VI b
Blim Sebastian IV c
Ciulak Patryk VI c
Mróz Kamil VI c
Kicka Rafał V c
Wiśniewski Kamil V c
Kąkol Dominik II d

I miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców



Kosyl Szymon VI a
Zając Paweł VI a
Bednarczyk Konrad VI c
Chałupka Michał VI c
Ciulak Patryk VI c
Duda Kacper VI c
Mróz Kamil VI c
Bojanczuk Kacper V c
Garbaczewski Piotr IV b
Strzałek Piotr IV b

I miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców



V miejsce w XIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt

V miejsce w XIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej chłopców

II miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w 5-kach piłkarskich dziewcząt

I miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w 5-kach piłkarskich chłopców

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt

IV miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym chłopców

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu - sztafety chłopców

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców

IV miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt

IV miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w 5-kach piłkarskich dziewcząt

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w 5-kach piłkarskich chłopców

III miejsce w VII Przeglądzie Małych Form Teatralnych w zakresie języka angielskiego


Sawicka Edyta VI b
Polkowska Klaudia VI c
Wiercińska Aleksandra V a
Oleksiuk Natalia IV a
Bielińska Emilia IV c
Głuchowska Weronika IV c
Kluj Adrianna IV c
Kuc Natalia IV c
Mikiciuk Wiktoria IV c
Myślińska Maria IV c
Paczuska Aleksandra IV c

I miejsce w XVI Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej
I miejsce w XII Regionalnym Przeglądzie Zespołów Tanecznych w kategorii taniec nowoczesny
II miejsce w XII Regionalnym Przeglądzie Zespołów Tanecznych w kategorii taniec cheerleaders
IV miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - festiwal cheerleaders



Bojanczuk Kacper V c
Garbaczewski Piotr IV b
Górski Tomasz IV b
Strzałek Piotr IV b
Woźnica Aleksander IV b

I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej - SOKOLIK
I miejsce w Międzynarodzowym Turnieju Piłki Nożnej SANEA CUP 2011
II miejsce w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej 99 CUP - 2011
I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej im. K. Jodłowskiego w Siemiatyczach
I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar firmy MAGO "Młode Orły"
I miejsce w turnieju eliminacyjnym "adidas" FOOTBALL CHALLENGE 2011
III miejsce w finale ogólnopolskim "adidas" FOOTBALL CHALLENGE 2011



Wicenciak Bartosz I a
Barciak Szymon II d
Brzeziński Rafał II d
Kąkol Dominik II d
Pazdyka Krystian II d
Sobański Dawid II d
Sowiński Kacper II d
Karwowski Albert III a
Pietrzykowski Radosław III a

I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Węgrowa
III miejsce w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Węgrowa
IV miejsce w IX Memoriale Aleksandra Czyżewskiego w piłce nożnej chłopców r. 2002
Piaseczno 5.02.2011r.
II miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Siemiatyczach
II miejsce w II Otwartym Halowym Turnieju Piłki Nożnej "Piłkarska Przyszłość na Hali w Sobolewie"



Grzegorz Kondraciuk klasa 0

III miejsce w 16. Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej w kategorii plastyka



Klaudia Siestrzewitowska VI c

Finalistka XXVIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. K. Makuszyńskiego
Wyróżnienie w konkursie poezji i prozy
"EKOLOGIA - WYBÓR PRZYSZŁOŚCI"



Piotr Garbaczewski IV b

Król strzelców Turnieju Piłki Nożnej "adidas" FOOTBALL CHALLENGE 2011
Najlepszy zawodnik Halowego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Prezesa AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ



Piotr Strzałek IV b

Najlepszy zawodnik Turnieju Piłki Nożnej "adidas" FOOTBALL CHALLENGE 2011
Najlepszy zawodnik w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego





Alicja Końko VI a

I miejsce w konkursie "Z ortografią za pan brat" w Mińsku Mazowieckim
I miejsce w Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z techniki
II miejsce w Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z języka polskiego
II miejsce w Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z informatyki
II miejsce w Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z religii



Tomasz Baka VI a

I miejsce w Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z matematyki
II miejsce w Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z techniki
Awans do etapu rejonowego konkursu informatycznego miniLOGIA





Anna Dmitruk VI a

Dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "FOX"
Udział w projekcie edukacyjnym "PIERWSZE DYKTANDO SIEDLECKIE"
III miejsce w Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z języka angielskiego
I miejsce w konkursie historycznym MIEJSCA PAMIĘCI NARODOWEJ W SIEDLCACH





Monika Kryńska VI b

II miejsce w konkursie "Z ortografią za pan brat" w Mińsku Mazowieckim



Kosyl Szymon VI a
Zając Paweł VI a
Bednarczyk Konrad VI c
Chałupka Michał VI c
Ciulak Patryk VI c
Duda Kacper VI c
Mróz Kamil VI c
Bojanczuk Kacper V c
Garbaczewski Piotr IV b
Górski Tomasz IV b
Strzałek Piotr IV b

I miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców
Awans na XIII Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej



Emilia Gręziak VI c

Otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Siedlce za I semestr 2010/2011 roku
II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych
II miejsce w biegu na 300 m w "Czwartkach Lekkoatletycznych"


Paula Król VI a

Otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Siedlce za I semestr 2010/2011 roku
I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w indywidualnym czwórboju lekkoatletycznym



Natalia Szczepanik VI b

Otrzymała stypendium Prezydenta Miasta Siedlce za I semestr 2010/2011 roku



Kieliszek Piotr VI a
Kosyl Szymon VI a
Zając Paweł VI a
Kicka Kamil VI b
Blim Sebastian VI c
Ciulak Patryk VI c
Mróz Kamil VI c
Kąkol Dominik II d
Pazdyka Krystian II d

I miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców
I miesce w XIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców



Piotr Starczewski III a

II miejsce w III Regionalnym Turnieju Rugby



Borkowska Magdalena VI a
Gręziak Emilia VI c
Iwanowska Paulina VI c
Król Paula VI a
Kurełek Aleksandra VI c
Szczepanik Natalia VI b
Czwal Weronika IV b
Lewicka Dominika II d

I miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt
I miejsce w XIII Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt



Marta Kłos VI a

III miejsce w międzyszkolnym konkursie
ANIMOWANA KARTKA Z FERII


Paulina Sawicka V c

Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie Polonistycznym "Fraszka"


Dominika Szoplik VI b

Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie Polonistycznym "Fraszka"


Weronika Głuszczak VI b

Udział w Ogólnopolskim konkursie Polonistycznym "Fraszka"


Agata Popek VI b

Wyróżnienie w XIV Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych
Udział w Ogólnopolskim konkursie Polonistycznym "Fraszka"


Aleksandra Sokołowska I c

II miejsce w I Międzyszkolnym Turnieju Piłki Stołowej


Natalia Szkopek III a

II miejsce w I Międzyszkolnym Turnieju Piłki Stołowej


Piotr Garbaczewski IV b

Najlepszy strzelec Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców SANEA CUP 2011
Najlepszy zawodnik Turnieju Piłki Nożnej im. K. Jodłowskiego w Siemiatyczach


Tomasz Górski IV b

Najlepszy zawodnik drużyny w Turnieju Piłki Nożnej im. K. Jodłowskiego w Siemiatyczach


Woźnica Aleksander IV b

Najlepszy bramkarz Ogólnopolskiego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców 99 CUP - 2011


Emilia Bielińska IV c
Wiktoria Mikiciuk IV c
Gabriela Garbaczewska VI c
Klaudia Siestrzewitowska VI c

III miejsce w Konkursie Kolęd i Poezji o Bożym Narodzeniu w języku niemieckim



Wiktoria Mikiciuk IV c

Laureatka XI Edycji Konkursu Kolęd i Pastorałek "KOLĘDOWAĆ MAŁEMU"



Król Paula VI a
Rapacka Joanna VI b
Szczepanik Natalia VI b
Gręziak Emilia VI c
Iwanowska Paulina VI c
Kurełek Aleksandra VI c
Polkowska Klaudia VI c
Siestrzewitowska Klaudia VI c
Wasiak Karolina VI c
Chylik Natalia V c
Gugała Magdalena IV a
Król Patrycja IV a
Szczepanik Anna IV a
Kowalczyk Wiktoria IV b

I miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt
I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt
I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt
I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt




I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej chłopców
I miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej chłopców
I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców



Bojanczuk Kacper V c
Górski Tomasz IV b
Strzałek Piotr IV b
Woźnica Aleksander IV b

II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej w Węgrowie



Alicja Końko VI a

Awans do etapu rejonowego Konkursu Języka Polskiego organizowanego przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty



Sylwia Durka VI c

I miejsce w konkursie poezji i prozy
"EKOLOGIA - WYBÓR PRZYSZŁOŚCI"



Gabriela Garbaczewska VI c

II miejsce w konkursie poezji i prozy
"EKOLOGIA - WYBÓR PRZYSZŁOŚCI"



Grzegorz Okliński III b

I miejsce w konkursie plastycznym
"Zwierzęta naszych lasów"



Kinga Sopińska III a

I miejsce w konkursie plastycznym
"Zwierzęta naszych lasów"



Król Patrycja IV a
Szczepanik Anna IV a
Drosio Katarzyna IV b
Garbaczewski Piotr IV b
Górski Tomasz IV b
Kowalczyk Wiktoria IV b
Strzałek Piotr IV b
Woźnica Aleksander IV c
Głuchowska Weronika IV c
Koterwa Dominik IV c
Wicenciak Paulina IV c

I miejsce w Siedleckiej Lidze Szkół w DWA OGNIE 2010



Piotr Garbaczewski IV b

Najlepszy zawodnik Halowego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Prezesa AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ



Piotr Strzałek IV b

Najlepszy zawodnik w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego



Piotr Garbaczewski IV b
Tomasz Górski IV b
Piotr Strzałek IV b

I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego



Król Paula VI a
Dmowska Dominika VI b
Rapacka Joanna VI b
Sawicka Edyta VI b
Szczepanik Natalia VI b
Gręziak Emilia VI c
Kurełek Aleksandra VI c
Polkowska Klaudia VI c
Wasiak Karolina VI c
Radzikowska Ewelina V b

III miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt



Wiktoria Mikiciuk IV c

Laureatka konkursu "Piosenki Naszych Rodziców"



Kacper Sowiński II d

I miejsce w XIII Memoriale Oli Wojciechowskiej w pływaniu stylem dowolnym



Agnieszka Krasuska IV a

I miejsce w XIII Memoriale Oli Wojciechowskiej w pływaniu stylem grzbietowym
III miejsce w XIII Memoriale Oli Wojciechowskiej w pływaniu stylem klasycznym



Bartosz Nowak VI c

I miejsce w XIII Memoriale Oli Wojciechowskiej w pływaniu stylem grzbietowym
I miejsce w XIII Memoriale Oli Wojciechowskiej w pływaniu stylem dowolnym
I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu stylem dowolnym
I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w pływaniu stylem grzbietowym



Król Paula VI a
Dmowska Dominika VI b
Rapacka Joanna VI b
Sawicka Edyta VI b
Szczepanik Natalia VI b
Gręziak Emilia VI c
Polkowska Klaudia VI c
Wasiak Karolina VI c
Dąbrowska Natalia V b
Radzikowska Ewelina V b

III miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt
I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt



Dymowski Kacper VI b
Kruzel Dawid VI b
Ambroziak Grzegorz VI c
Ciulak Patryk VI c
Romańczuk Michał V b
Zbieć Krystian V b
Bojanczuk Kacper V c
Korzeniowski Adrian V c
Garbaczewski Piotr IV b
Woźnica Aleksander IV b

IV miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców
II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców




Grzegorz Ambroziak VI c

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych



Stypendia Prezydenta Miasta II stopnia za II semestr roku szkolnego 2009/2010 otrzymali:

Dominika Dmowska VI b

Alicja Końko VI a

Kacper Mróz I a /gimnazjum/

Anna Bączyk I c /gimnazjum/

Beata Kogut I b /gimnazjum/

Joanna Korycińska I c /gimnazjum/