Sukcesy uczniów

Archiwum: 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004

ROK SZKOLNY 2011/2012

I miejsce w Przeglądzie Małych Form Teatralnych


Zbieć Krystian VI b
Bojanczuk Krystian VI c
Korzeniowski Adrian VI c
Lipka Łukasz V a
Garbaczewski Piotr V b
Górski Tomasz V b
Woźnica Aleksander V b
Karwowski Albert IV a

II miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców


Katarzyna Rak I c

Wyróżnienie w konkursie "Namaluj zdrowie"


Michał Osiński VI c

I miejsce w X Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z historii


Paweł Dudziński VI b

II miejsce w X Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z informatyki


Paulina Sawicka VI c

III miejsce w X Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z religii


Wiercińska Aleksandra VI a
Pieńkowska Karolina VI b
Oleksiuk Natalia V a
Romańska Paulina V a
Zawadzka Oliwia V a
Czwal Weronika V b
Owsianko Dominika V b
Skolimowska Weronika V b
Głuchowska Weronika V c
Kluj Adrianna V c
Mikiciuk Wiktoria V c
Paczuska Aleksandra V c
Nasiłowska Natalia IV c

I miejsce w XIII Regionalnym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach kat. Taniec nowoczesny
II miejsce w XIII Regionalnym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Tanecznych w Borkach Wyrkach kat. Cheerleaders
II miejsce w XVII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii taniec współczesny


VIII miejsce w XIV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce chłopców


VIII miejsce w XIV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt


V miejsce w XIV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt


Szymon Borucz IV a

III miejsce w XVII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii plastyka


Jarosław Galanty I c

Wyróżnienie w XVII Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii plastyka szk. podst. kl. I – III


Zuzanna Patoleta IV c

I miejsce w międzyszkolnym konkursie ortograficznym w Mińsku Mazowieckim


Emilia Szymańska III a

III miejsce w międzyszkolnym Konkursie Recytacji i Czytania Prozy w języku angielskim
I miejsce w Eliminacjach Miejskich do XXIX Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego


Laureaci Międzyszkolnej Papieskiej Olimpiady Dziecięcych Talentów:

Marta Toczyska III b

I miejsce w konkursie literackim "Ojcze święty chcę Ci powiedzieć"

Emilia Szymańska III a

I miejsce w konkursie recytatorskim poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II

Wiktor Gomza III a

Wyróżnienie w konkursie recytatorskim poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II

Nikola Korporowicz I c

Wyróżnienie w konkursie recytatorskim poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II

Aleksandra Kaługa III a

III miejsce w konkursie piosenki "Panu śpiewaj, Panu graj"

Aleksander Mazurek III b

Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Jan Paweł II kocha dzieci"

Jakub Orzełowski III d

III miejsce w konkursie wiedzy o Janie Pawle II

Kinga Świątkowska III d

Wyróżnienie w konkursie wiedzy o Janie Pawle II

Zespół

III miejsce w Spartakiadzie dziecięcej


Anna Kieliszek IV c
Wiktoria Mikiciuk V c

I miejsce w Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Siedlce


Marta Frankowska I b
Aleksandra Sokołowska II c

III miejsce w II Międzyszkolnym Turnieju Piłki Stołowej


Jakub Nowak II c
Alan Kondracki II c

II miejsce w II Międzyszkolnym Turnieju Piłki Stołowej


Zuzanna Sroka 0 A
Zuzanna Kisielińska 0 A
Oliwia Chmielińska 0 A
Karolina Jaciuk 0 A
Martyna Łygas 0 A
Oliwia Grzankowska 0 B
Kacper Modrzewski 0 A
Dawid Żochowski 0 A
Ernest Zbieć 0 A
Bartosz Kopyść 0 A

III miejsce w spartakiadzie zerówkowicza "Przywitajmy wiosnę na sportowo"


Charuta Agnieszka VI a
Radzikowska Ewelina VI b
Chylik Natalia VI c
Król Patrycja V a
Szczepanik Anna V a
Kowalczyk Wiktoria V b
Kuc Natalia V c
Paściak Natalia III d

I miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt


Komar Adrian VI b
Pałka Maciej VI b
Sołoducha Maciej VI b
Zbieć Krystian VI b
Bojanczuk Kacper VI c
Gugała Piotr VI c
Harbaszewski Marcin VI c
Kicka Rafał VI c
Korzeniowski Adrian VI c
Wiśniewski Kamil VI c
Koterwa Dominik V c
Mieczkowski Marcel V c

I miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce chłopców


Pałka Maciej VI b
Sołoducha Maciej VI b
Gugała Piotr VI c
Kicka Rafał VI c
Korzeniowski Adrian VI c
Wiśniewski Kamil VI c
Kąkol Dominik III d
Pazdyka Krystian III d

II miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców


Garbaczewski Piotr V b
Górski Tomasz V b
Woźnica Aleksander V b
Brzeziński Rafał III d
Celiński Bartosz III d
Orzełowski Jakub III d
Sowiński Kacper III d

III miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców


Sawicka Paulina VI c

III miejsce w Konkursie Biblijnym "Czy znasz Ewangelię według św. Mateusza?"
Otrzymała stypendium naukowe Prezydenta Miasta Siedlce


Charuta Agnieszka VI a
Lipka Aleksandra VI b
Radzikowska Ewelina VI b
Chmielak Katarzyna VI c
Chylik Natalia VI c
Król Patrycja V a
Gugała Magdalena V a
Szczepanik Anna V a
Czwal Weronika V b
Kowalczyk Wiktoria V b
Głuchowska Weronika V c
Kluj Adrianna V c
Kuc Natalia V c

I miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt


Pałka Maciej VI b
Sołoducha Maciej VI b
Zbieć Krystian VI b
Gugała Piotr VI c
Kicka Rafał VI c
Korzeniowski Adrian VI c
Wiśniewski Kamil VI c
Woźnica Aleksander V b
Karwowski Albert IV a
Pietrzykowski Radosław IV a
Pazdyka Krystian III d

II miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej chłopców


Mikiciuk Wiktoria V c

Stypendium z zakresu twórczości artystycznej
Laureatka XIV edycji konkursu "Piosenki Moich Rodziców" organizowanego przez Siedleckie Towarzystwo Samorządowe


Charuta Agnieszka VI a
Radzikowska Ewelina VI b
Boruc Karolina VI c
Chmielak Katarzyna VI c
Chylik Natalia VI c
Pieńkowska Karolina VI c
Król Patrycja V a
Szczepanik Anna V a
Czwal Weronika V b
Kowalczyk Wiktoria V b

I miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt



I miejsce w Halowym Turnieju Piłkarskim Żaków Młodszych rocz. 2004


I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju piłki nożnej SPORTICO CUP 2012 rocznik 2000 i młodsi


II miejsce w Ogólnopolskim Halowym Turnieju piłki nożnej chłopców rocznika 2002 "GOOL-2012"


I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt


I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym chłopców


II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym chłopców


Karwowski Albert IV a
Barciak Szymon III d
Bojanczuk Paulina III d
Brzezińki Rafał III d
Czechowska Michalina III d
Harasim Natalia III d
Kąkol Dominik III d
Lewicka Dominika III d
Paściak Natalia III d
Pazdyka Krystian III d
Pogonowska Klaudia III d
Sobański Dawid III d
Sowiński Kacper III d

I miejsce w Siedleckiej Lidze Szkół w DWA OGNIE 2011


Karwowski Albert IV a
Lipiński Jan IV a
Pietrzykowski Radosław IV a
Brzezińki Rafał III d
Kąkol Dominik III d
Pazdyka Krystian III d
Sobański Dawid III d
Sowiński Kacper III d

I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Żaków


Karwowski Albert IV a

NAJLEPSZY ZAWODNIK w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Żaków


Pazdyka Krystian III d

KRÓL STRZELCÓW w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Żaków


II miejsce w kategorii dziewcząt szkół podstawowych /klasyfikacja drużynowa/ w Ulicznych biegach w rocznicę Odzyskania Niepodległości 11 Listopada


II miejsce w kategorii chłopców szkół podstawowych /klasyfikacja drużynowa/ w Ulicznych biegach w rocznicę Odzyskania Niepodległości 11 Listopada


Wysocki Janusz V b
Kluj Adrianna V c
Byszyńska Dominika VI b
Lewicki Michał VI b
Zbieć Krystian VI b

III miejsce w Rowerowych Zawodach Zręcznościowych


Wysocki Janusz V b

III miejsce w Rowerowych Zawodach Zręcznościowych


Stypendia Prezydenta Miasta II stopnia za II semestr roku szkolnego 2010/2011 otrzymali:

Baka Tomasz I a /gimnazjum/

Dmitruk Anna I a /gimnazjum/

Gręziak Emilia I c /gimnazjum/

Kieliszek Piotr I a /gimnazjum/

Końko Alicja I a /gimnazjum/

Król Paula I a /gimnazjum/

Myślińska Maria V c

Siestrzewitowska Klaudia I c /gimnazjum/

Szczepanik Natalia I b /gimnazjum/

Zając Paweł I a /gimnazjum/


I miejsce we WSPÓŁZAWODNICTWIE w XIII MAZOWIECKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ


I miejsce we WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM REGIONU SIEDLECKIEGO w roku szkolnym 2010/11