Sukcesy uczniów

Archiwum: 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009  2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004

ROK SZKOLNY 2012/2013

Kacper Szoplik V a

III miejsce w konkursie plastycznym "Moje spotkanie z Sienkiewiczem"


Zuzanna Patoleta V c

Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Moje spotkanie z Sienkiewiczem"


Marta Frankowska II b

Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Moje spotkanie z Sienkiewiczem"


Kowalczyk Wiktoria VI B
Król Patrycja VI A
Czwal Weronika VI B
Kuc Natalia VI C
Sopińska Kinga V A
Lenartowicz Julia V A
Głuszczak Weronika IV B
Bojanczuk Paulina IV D
Chmielewska Aleksandra IV D
Mazurczuk Julia IV D
Paściak Natalia IV D

I miejsce w XX Międzynarodowym Festiwalu unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku


Wiktoria Głuszczak IV B

Wyróżnienie w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE INFORMATYCZNO - PLASTYCZNYM Z ELEMENTAMI JĘZYKA ANGIELSKIEGO


Aleksandra Kaługa IV a

II miejsce w 18. Miejskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży w kategorii muzyka


Remigiusz Siemiński I b

Wyróżnienie w 18. Miejskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży w kategorii plastyka


Szymańska Emilia IV a

Nagroda w Eliminacjach miejskich XXX Konkursu Recytatorskiego dla dzieci im. Kornela Makuszyńskiego


Kąkol Dominik IV d

II miejsce w 58. Mazowieckim Turnieju Tenisa Stołowego


Bojanczuk Paulina IV d

II miejsce w eliminacjach powiatowych 58. Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego
VII miejsce w finale regionalnym 58. Mazowieckiego Turnieju Tenisa Stołowego


Młotowski Michał VI a

II miejsce w konkursie z informatyki w XI Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej


Sawicki Mateusz V c

III miejsce w konkursie z religii w XI Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej


Grzegorczuk Daniel V b

I miejsce w Krajowych Mistrzostwach International Dance Organization w kategorii Jazz Dance Formacje Open


Mikiciuk Wiktoria VI c

Laureatka V Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Kolędowe Serce Mazowsza"


Sokołowska Aleksandra III C
Frankowska Marta II B

I miejsce w III Międzyszkolnym Turnieju Piłki Stołowej w kategorii klas I-III


Stypendia Prezydenta Miasta II stopnia za I semestr roku szkolnego 2012/2013 otrzymali:

Górski Tomasz VI B

Lenartowicz Julia V A

Sopińska Kinga V A

Sawicki Mateusz V C

Orzełowski Jakub IV D

Pogonowska Klaudia IV D


Owsianko Dominika VI B

Wyróżnienie w konkursie plastycznym PISANKA WIELKANOCNA


Lazariuc Vladislawa IV B

III miejsce i nagroda publiczności w II Wiosennym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej "Moja ulubiona piosenka"


Król Patrycja VI A
Czwal Weronika VI B
Kowalczyk Wiktoria VI B
Kuc Natalia VI C
Sopińska Kinga V A
Lenartowicz Julia V A
Głuszczak Wiktoria IV B
Chmielewska Aleksandra IV D
Mazurczuk Julia IV D

I miejsce w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt


Woźnica Aleksander VI B - kapitan
Garbaczewski Piotr VI B
Górski Tomasz VI B
Strzałek Piotr VI B
Modrzewski Jakub VI B
Czop Mikołaj VI B
Wysocki Janusz VI B
Pietrzykowski Radosław V A
Brzeziński Rafał IV D
Sowiński Kacper IV D
Orzełowski Jakub IV D
Pazdyka Krystian IV D

I miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej chłopców


Woźnica Aleksander VI B
Garbaczewski Piotr VI B
Górski Tomasz VI B
Strzałek Piotr VI B
Lipka Łukasz VI A
Zbieć Kacper VI A
Pietrzykowski Radosław V A
Karwowski Albert V A
Barciak Szymon IV D
Sowiński Kacper IV D
Sobański Dawid IV D
Pazdyka Krystian IV D

II miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców


Woźnica Aleksander VI B
Garbaczewski Piotr VI B
Górski Tomasz VI B
Strzałek Piotr VI B
Pietrzykowski Radosław V A
Barciak Szymon IV D
Brzeziński Rafał IV D
Pazdyka Krystian IV D

II miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców


Garbaczewski Piotr VI B
Górski Tomasz VI B
Woźnica Aleksander VI B
Lipka Łukasz VI A
Pietrzykowski Radosław V A
Karwowski Albert V A

II miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym chłopców


Kowalczyk Wiktoria VI B
Król Patrycja VI A
Szczepanik Anna VI A
Kuc Natalia VI C
Czwal Weronika VI B
Kluj Adrianna VI C
Bielińska Emilia VI C
Sopińska Kinga V A
Lenartowicz Julia V A
Kieliszek Anna V C
Lazariuc Vladislawa IV B
Pogonowska Klaudia IV D
Paściak Natalia IV D

II miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt


Kluj Adrianna VI C
Sopińska Kinga V A
Lenartowicz Julia V A
Kieliszek Anna V C
Głuszczak Wiktoria IV B
Pogonowska Klaudia IV D
Bojanczuk Paulina IV D
Chmielewska Aleksandra IV D
Mazurczuk Julia IV D

III miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt


Król Patrycja VI A
Szczepanik Anna VI A
Czwal Weronika VI B
Kowalczyk Wiktoria VI B
Kuc Natalia VI C
Myślińska Maria VI C
Lazariuc Vladislawa IV B
Nachster Klaudia IV D
Paściak Natalia IV D
Świątkowska Kinga IV D

I miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt


Król Patrycja VI A
Kowalczyk Wiktoria VI B
Sopińska Kinga V A

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt


Górski Tomasz VI B
Garbaczewski Piotr VI B
Strzałek Piotr VI B
Woźnica Aleksander VI B
Karwowski Albert V A
Pietrzykowski Radosław V A
Lipiński Jan V A

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców


Górski Tomasz VI B
Czop Mikołaj VI B
Garbaczewski Piotr VI B
Modrzewski Jakub VI B
Strzałek Piotr VI B
Wysocki Janusz VI B
Woźnica Aleksander VI B
Pazdyka Krystian IV D
Brzeziński Rafał IV D
Orzełowski Jakub IV D

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców


Kowalczyk Wiktoria VI B
Król Patrycja VI A
Szczepanik Anna VI A
Kuc Natalia VI C
Czwal Weronika VI B
Kluj Adrianna VI C
Sopińska Kinga V A
Lenartowicz Julia V A
Lazariuc Vladislawa IV B

II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt


Koterwa Dominik VI c
Paczuska Aleksandra VI c
Kowalczyk Magdalena VI c
Okliński Grzegorz V b

III miejsce w turnieju wiedzy w I Siedleckiej Międzyszkolnej Korneliadzie


Kozioł Katarzyna IV a

I miejsce w konkursie plastycznym oraz II miejsce w konkursie literackim w I Siedleckiej Międzyszkolnej Korneliadzie


Kozioł Justyna IV c

I miejsce w konkursie plastycznym „Kartka Bożonarodzeniowa"


Barciak Szymon IV D
Bojanczuk Paulina IV D
Brzeziński Rafał IV D
Celiński Bartosz IV D
Czechowska Michalina IV D
Kąkol Dominik IV D
Lewicka Dominika IV D
Mazurczuk Julia IV D
Orzełowski Jakub IV D
Paściak Natalia IV D
Pazdyka Krystian IV D
Sowiński Kacper IV D
Chmielewska Aleksandra IV D

I miejsce w Siedleckiej Lidze Szkół w DWA OGNIE 2012


Maja Karczewska II c

Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Rośliny lasu”


Sawicki Mateusz V c

I miejsce VI Międzyszkolnym Konkursie Biblijnym "Czy znasz Ewangelię wg. Św. Marka?"
Wyróżnienie w konkursie historycznym „MIEJSCA PAMIĘCI NARODOWEJ”


Dmitruk Ewa VI a

II miejsce w wojewódzkim konkursie interdyscyplinarnym „Granice” w kategorii literatura


Gugała Magdalena VI a

II miejsce w wojewódzkim konkursie interdyscyplinarnym „Granice” w kategorii literatura


Frelek Kacper V c

III miejsce w wojewódzkim konkursie interdyscyplinarnym „Granice” w kategorii literatura


Kisielińska Bernadeta V c

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie interdyscyplinarnym „Granice” w kategorii literatura


Kuc Natalia VI C
Grudzińska Natalia VI C
Bielińska Emilia VI C
Kluj Adrianna VI C
Myślińska Maria VI C
Kłoś Katarzyna V A
Kopańska Maja V A
Cieciera Paulina V B
Kargul Wiktoria V B
Nasiłowska Natalia V C
Posiadała Weronika V C
Paściak Natalia IV D
Świątkowska Kinga IV D

II miejsce w Ulicznych biegach w rocznicę Odzyskania Niepodległości 11 Listopada w klasyfikacji drużynowej dziewcząt


Krasuska Agnieszka VI a

I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Siedlec w pływaniu stylem dowolnym


Garbaczewski Piotr VI b

II miejsce w Ulicznych biegach w rocznicę Odzyskania Niepodległości 11 Listopada


Dmowski Maciej III a

I miejsce w IDO World Championship 2012 kat. Jazz
II miejsce w IDO World Championship 2012 kat. Modern Dance


Stypendia Prezydenta Miasta II stopnia za II semestr roku szkolnego 2011/2012 otrzymali:

Charuta Agnieszka I a /gimnazjum/

Kowalczyk Wiktoria VI b

Górski Tomasz VI b