Sukcesy uczniów

Archiwum: 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009  2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004

ROK SZKOLNY 2013/2014

Grzegorz Okliński VI b
Emilia Szymańska V a
Weronika Chudek IV b
Michał Krasnodębski IV b
Aleksandra Lemieszek IV b
Zuzanna Mękarska IV b
Gracjan Przeździak IV b
Kinga Pypowska IV b

I miejsce w X Przeglądzie Małych Form Teatralnych - języki obce 2014


II miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt


III miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt


IV miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców


IV miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt


Aleksandra Kaługa V a

II miejsce w 19. Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii piosenka
II miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Recytacji Poezji i Czytania Prozy Anglojęzycznej


Anna Charuta III b

Wyróżnienie w etapie wojewódzkim IV Festiwalu Kultury Chodów 2014 w kategorii plastyka klas I-III
III miejsce w konkursie plastycznym Kartka Bożonarodzeniowa


Jakub Kurowski V d
Dominik Kąkol V d

IV miejsce na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym


Kacper Kuziemski VI a

Wyróżnienie w konkursie literackim "LITERACKA WĘDRÓWKA ŚLADAMI HENRYKA SIENKIEWICZA I JEGO BOHATERÓW" na XXII Ogólnopolskim Zlocie Szkół im. H. Sienkiewicza


Natalia Bombas I a

Wyróżnienie w Eliminacjach Miejskich do XXXI Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego


Aleksandra Lemieszek IV b

II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Literowania
SPELLING BEE


Kinga Pypowska IV b

III miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Literowania
SPELLING BEE


Katarzyna Kozioł V a

I miejsce w XII Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z plastyki


Jakub Orzełowski V d

I miejsce w XII Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z techniki


Mateusz Sawicki VI c

II miejsce w XII Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z plastyki
III miejsce w XII Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z religii


Cezary Kobus VI b

II miejsce w XII Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z informatyki


Natalia Dawidowicz III d - II miejsce
Magdalena Wróbel III d - I miejsce
Zofia Myślińska III d - III miejsce

Laureatki BIEGÓW ULICZNYCH W ROCZNICĘ UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA


Marlena Kozioł V c

III miejsce w BIEGACH ULICZNYCH W ROCZNICĘ UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA


Aleksandra Kaługa V a

II miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Recytacji Poezji i Czytania Prozy Anglojęzycznej


Marta Frankowska III b
Julia Słowińska III b

I miejsce w IV MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU PIŁKI STOŁOWEJ


Karolina Harasim III b

I miejsce w Krajowych Mistrzostwach International Dance Organization Jazz Dance


Stypendia Prezydenta Miasta I stopnia za I semestr roku szkolnego 2013/2014 otrzymali:

Maciej Dmowski IV a

Pogonowska Klaudia V d


Stypendia Prezydenta Miasta II stopnia za I semestr roku szkolnego 2013/2014 otrzymali:

Kaługa Aleksandra V a

Kozioł Katarzyna V a

Nowak Filip IV c

Orzełowski Jakub V d

Patoleta Zuzanna VI c

Stępniak Kamila V a

Szymańska Emilia V a

Włosek Michał V a


Mateusz Sawicki VI c

III miejsce w konkursie historycznym "Miejsca Pamięci Narodowej w Siedlcach"


Kamila Stępniak V a

II miejsce w konkursie literackim w II Siedleckiej Międzyszkolnej Korneliadzie


Aleksandra Kaługa V a

III miejsce w "Turnieju wiedzy o życiu i twórczości Kornela Makuszyńskiego" w II Siedleckiej Międzyszkolnej Korneliadzie


Katarzyna Kozioł V a

III miejsce w "Turnieju wiedzy o życiu i twórczości Kornela Makuszyńskiego" w II Siedleckiej Międzyszkolnej Korneliadzie


Emilia Szymańska V a

III miejsce w "Turnieju wiedzy o życiu i twórczości Kornela Makuszyńskiego" w II Siedleckiej Międzyszkolnej Korneliadzie


Michał Włosek V a

III miejsce w "Turnieju wiedzy o życiu i twórczości Kornela Makuszyńskiego" w II Siedleckiej Międzyszkolnej Korneliadzie


Emilia Szymańska V a

III miejsce w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego


Zuzanna Patoleta VI c

III miejsce w I MIĘDZYSZKOLNYM DYKTANDZIE z języka angielskiego


Jan Ociesa IV a

Wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym "NIEPODLEGŁOŚĆ"


Stypendia Prezydenta Miasta I stopnia za II semestr roku szkolnego 2012/2013 otrzymali:

Głuszczak Wiktoria V b

Bojanczuk Paulina V d

Pogonowska Klaudia V d

Lenartowicz Julia VI a

Sopińska Kinga VI a

Czwal Weronika I b /gimnazjum/

Kowalczyk Wiktoria I b /gimnazjum/

Kuc Natalia I c /gimnazjum/


Stypendia Prezydenta Miasta II stopnia za II semestr roku szkolnego 2012/2013 otrzymali:

Kaługa Aleksandra V a

Kozioł Katarzyna V a

Szymańska Emilia V a

Kąkol Dominik V d

Orzełowski Jakub V d

Kieliszek Anna VI c

Sawicki Mateusz VI c

Młotowski Michał I a /gimnazjum/

Kluj Adrianna I c /gimnazjum/

Kowalczyk Magdalena I c /gimnazjum/