Sukcesy uczniów

Archiwum: 2013/2014  2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009  2007/2008 2006/2007

ROK SZKOLNY 2014/2015

Natalia Bombas II a

Wyróżnienie w XXXII Konkursie Recytatorskim dla Dzieci im. K. Makuszyńskiego


Julia Stefaniuk II a

I miejsce w III Cecyliańskim Przeglądzie Piosenki Religijnej


Jakub Orzełowski VI d

I miejsce w XIII Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z techniki
II miejsce w XIII Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z religii
II miejsce w XIII Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z wychowania fizycznego
III miejsce w XIII Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z języka angielskiego


Katarzyna Kozioł VI a

I miejsce w XIII Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z plastyki
III miejsce w XIII Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z informatyki


Gabriel Kowalik VI a

I miejsce w XIII Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z historii


Julia Pluto V b
Julia Wadas V b
Dominika Owsianko VI c
Emilia Woźniak V a
Magdalena Budrecka V c
Karolina Harasim IV b
Julia Banaś IV b

II miejsce w XIII Festiwalu Szkolnych Zespołów Tanecznych "CHEERLEADERS"


Julia Mazurczuk VI d
Justyna Kozioł VI c
Aleksandra Chmielewska VI d
Klaudia Pogonowska VI a
Paulina Bojanczuk VI d
Marlena Kozioł VI c
Dominika Kostecka IV d
Natalia Dawidowicz IV d

I miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt
II miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt
Awans na Igrzyska Mazowieckie


Jan Laszuk II b

III miejsce w konkursie plastycznym "I ty możesz uratować naszą planetę"


Julia Bujak V a
Aleksandra Lemieszek V b
Filip Nowak V c
Jakub Orzełowski VI d

I miejsce w eliminacjach powiatowych OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
IV miejsce w eliminacjach rejonowych OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM


Stypendia Prezydenta Miasta I stopnia za I semestr roku szkolnego 2014/2015 otrzymali:

Pogonowska Klaudia VI a

Karolina Harasim IV b


Stypendia Prezydenta Miasta II stopnia za I semestr roku szkolnego 2014/2015 otrzymali:

Kaługa Aleksandra VI a

Orzełowski Jakub VI d

Przeździak Gracjan V b

Szymańska Emilia VI a

Świątkowska Kinga VI d


Karolina Harasim IV b

III miejsce w Krajowych Mistrzostwach International Dance Organization w kategorii Jazz Dance Duo Open Class
III miejsce w Krajowych Mistrzostwach International Dance Organization w kategorii Jazz Dance Small Group Open Class
IV miejsce w Krajowych Mistrzostwach International Dance Organization w kategorii Show Dance Small Group Open Class


Kamila Stępniak VI a

I miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Biblijnym "Czy znasz Ewangelię Św. Mateusza?"
Wyróżnienie w konkursie Pomniki Pamięci Narodowej


Paweł Czerniec III d

I miejsce w IV Konkursie Wiedzy z Religii


Sobański Dawid VI d
Kurowski Jakub VI d
Sowiński Kacper VI d
Brzeziński Rafał VI d
Celiński Bartosz VI d
Barciak Szymon VI d
Kąkol Dominik VI d
Wicenciak Bartosz V a
Olszewski Piotr V a
Orzełowski Jakub VI d
Szymczak Kacper V a
Babulewicz Krystian V c
Rozbicki Michał VI c
Kowal Tomasz VI c

I miejsce w finale Regionalnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej


Bojanczuk Paulina VI d
Chmielewska Aleksandra VI d
Czechowska Michalina VI d
Mazurczuk Julia VI d
Nachster Klaudia VI d
Paczuska Natalia VI c
Kozioł Justyna VI c
Pogonowska Klaudia VI a
Lewicka Dominika VI a
Sisik Wiktoria VI c

III miejsce w finale Regionalnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej


Kinga Kruk II a

I miejsce w III Siedleckiej Międzyszkolnej Korneliadzie w konkursie plastycznym


Marta Toczyska VI b

II miejsce w III Siedleckiej Międzyszkolnej Korneliadzie w konkursie plastycznym


Marta Końko V b

Wyróżnienie w III Siedleckiej Międzyszkolnej Korneliadzie w konkursie plastycznym


Weronika Chudek V b

III miejsce w III Siedleckiej Międzyszkolnej Korneliadzie w konkursie literackim


Natalia Goleniak I c

III miejsce w III Cecyliańskim Przeglądzie Piosenki Religijnej


Monika Syta III c

I miejsce w konkursie "Z wielkimi Polakami w biografii - portret życiem pisany" - kat. praca plastyczna


Jan Paczuski V b

Wyróżnienie w konkursie "Z wielkimi Polakami w biografii - portret życiem pisany" - kat. praca plastyczna


Katarzyna Kozioł VI a

Wyróżnienie w konkursie "Z wielkimi Polakami w biografii - portret życiem pisany" - kat. prezentacja multimedialna


Marcel Gawel I b
Alwaro Nasiłowski I b
Maciej Chromiński I b
Oskar Lizak I b

IV miejsce w turnieju OSiR Włochy Cup 2014
I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Żaków Korytnica 2015


Julia Janusiewicz VI c

I miejsce w zawodach w łyżwiarstwie szybkim


Julia Janusiewicz VI c
Julia Mazurczuk VI d
Natalia Paściak VI d
Kinga Świątkowska VI d

III miejsce drużynowo w zawodach w łyżwiarstwie szybkim


Jakub Kurowski VI d
Dominik Kąkol VI d

I miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym


Aleksandra Kaługa VI a

II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Kolęd, Pastorałek i Piosenek w języku angielskim


Karolina Harasim IV b

IV miejsce w IDO World Championship 2014 kat. Jazz Dance Formations


Gracjan Przeździak V b

Laureat XIX edycji Wojewódzkiego Konkursu Poezji im. Stefana Gołębiowskiego


Stypendia Prezydenta Miasta I stopnia za II semestr roku szkolnego 2013/2014 otrzymali:

Pogonowska Klaudia VI a

Dmowski Maciej V a


Stypendia Prezydenta Miasta II stopnia za II semestr roku szkolnego 2013/2014 otrzymali:

Bojanczuk Paulina VI d

Kaługa Aleksandra VI a

Kieliszek Anna I c /gimnazjum/

Kobus Cezary VI b /gimnazjum/

Końko Marta V b

Kozioł Katarzyna VI a

Lemieszek Aleksandra V b

Lenartowicz Julia I a /gimnazjum/

Młotowska Katarzyna VI b

Nowak Filip V c

Okliński Grzegorz I b /gimnazjum/

Orzełowski Jakub VI d

Patoleta Zuzanna I c /gimnazjum/

Przeździak Gracjan V b

Pypowska Kinga V b

Sawicki Mateusz I c /gimnazjum/

Sopińska Kinga I a /gimnazjum/

Soszyński Jakub I a /gimnazjum/

Szymańska Emilia VI a

Świątkowska Kinga VI d


II miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt