Sukcesy uczniów

Archiwum: 2014/2015 2013/2014  2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009  2007/2008 2006/2007

ROK SZKOLNY 2015/2016

Aleksandra Hawryluk II a
Daria Wyrozębska II a

I miejsce w II Międzyszkolnej Olimpiadzie Małych Ekologów w konkursie piosenki


Julia Cieciera V b

II miejsce w konkursie plastycznym "Historia mojego miasta" organizowanym przez Ośrodek Kultury w Sabinovie


Justyna Orzełowska IV a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY


Szymon Szmitkowski IV a

III miejsce w TRAKCIE "PIERWSZEGO OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU MIECZA SPORTOWEGO"


Oliwia Rudnik VI c

Wyróżnienie w Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii plastyka


Julia Bujak VI a

II miejsce w XIV Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z techniki


Michał Sidlecki III d

I miejsce w Krajowych Mistrzostwach IDO kategoria modern


Zuzanna Wilińska IV c

II miejsce w Eliminacjach Miejskich do XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego
III miejsce w Finale XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego


Daria Wyrozębska II a
Aleksandra Hawryluk II a
Milena Jezuit I c

I miejsce w Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii piosenka


Hanna Maciak II a

II miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Czytania Prozy Anglojęzycznej


Daria Wyrozębska II a
Aleksandra Hawryluk II a

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Ekologicznej "Rozśpiewana przyroda"


Daria Wyrozębska II a
Aleksandra Hawryluk II a
Oliwia Koć II a

I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim


Daria Wyrozębska II a
Aleksandra Hawryluk II a
Milena Jezuit I c

I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznej i Wojskowej


Oliwia Grzankowska IV b

III miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w gimnastyce sportowej
I miejsce w X Zawodach UKS "Siódemka" o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 w gimnastyce sportowej


Stypendia Prezydenta Miasta I stopnia za I semestr roku szkolnego 2015/2016 otrzymali:

Karolina Harasim V b

Maja Karczewska V c

Filip Kos IV a

Gracjan Przeździak VI b

Kinga Pypowska VI b

Ernest Zbieć IV d


Stypendium Prezydenta Miasta II stopnia za I semestr roku szkolnego 2015/2016 otrzymała:

Kostecka Dominika V d


Aleksandra Lemieszek VI b
Zofia Myślińska V d
Szymon Mucha V b
Michał Zaliwski V c

II miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym


Bartosz Mlonek IV d
Bartosz Kopyść IV d

I miejsce w VI Międzyszkolnym Turnieju Piłki Stołowej


Mateusz Śledź VI c
Piotr Olszewski VI a

II miejsce w VI Międzyszkolnym Turnieju Piłki Stołowej


Bartłomiej Krasuski III b
Jakub Skorupka III b

III miejsce w VI Międzyszkolnym Turnieju Piłki Stołowej


Justyna Sprycha V b

III miejsce w konkursie literackim "Byłam tam, Byłem tam..." - relacja z mojego pobytu w krainie powieści Pana Kornela


Daria Harbaszewska VI b
Oliwia Rudnik VI c

II miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie stołowym dziewcząt


Bartosz Wicenciak VI a
Tymon Zięcina V c

III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie stołowym chłopców


Szymon Mucha V b

I miejsce w Ogólnopolskim Zimowym Turnieju Piłki Nożnej WINTER RESOVIA CUP 2016
I miejsce w VIII Turnieju Pilki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Latowicz


Radosław Kicka V d

I miejsce w II Noworocznych Zawodach o Puchar Prezesa UKS "Siódemka" w jeździe szybkiej na lodzie chłopców


Radosław Kicka V d
Aleks Ciok V d
Adrian Klimiuk V d
Igor Biardzki VI b

II miejsce w II Noworocznych Zawodach o Puchar Prezesa UKS "Siódemka" w jeździe szybkiej na lodzie chłopców


Zofia Myślińska V d
Karolina Wójcik V d
Wiktoria Bielińska V d
Weronika Chromińska VI a

III miejsce w II Noworocznych Zawodach o Puchar Prezesa UKS "Siódemka" w jeździe szybkiej na lodzie dziewcząt


Nicola Borzęcka V d
Julia Wadas VI b
Natalia Glinkowska V d

V miejsce w II Noworocznych Zawodach o Puchar Prezesa UKS "Siódemka" w jeździe szybkiej na lodzie dziewcząt


Oliwia Koć
Daria Wyrozębska
Aleksandra Hawryluk

I miejsce w II MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH W JĘZYKU ANGIELSKIM


Kinga Pypowska VI b

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego THE BAT KID
III miejsce w III Międzyszkolnym Dyktandzie z języka angielskiego


Maciej Nasiłowski V a

III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Mińskiego w Judo Dzieci


Michał Sidlecki III d

II miejsce w IDO WORLD JAZZ kategoria balet


Kobyliński Aleks, Talacha Mateusz, Rosiński Tymon, Sawera Olaf, Jewiak Marcel, Zagajewski Rafał, Czarnocki Jakub, Czarnocki Bartosz, Maryniak Michał, Soczewka Patryk, Malinowski Jakub, Deoniziak Jakub, Ossoliński Nataniel, Szmitkowski Szymon, Piekart Igor, Mucha Szymon, Sajna Jakub, Kania Szymon

III miejsce w Biegach Ulicznych z okazji Święta Niepodległości w klasyfikacji drużynowej chłopców


Szczepanik Wiktoria IV b
Grzankowska Oliwia IV b
Kisielińska Zuzanna IV b
Szarko Julia IV b
Heba Natalia IV d
Kos Filip IV a
Deoniziak Jakub IV a
Piekart Igor IV a
Ossoliński Nataniel IV a
Szmitkowski Szymon IV a
Chmielewski Michał IV c
Kopyść Bartosz IV d
Zbieć Ernest IV d
Malinowski Jakub IV d
Piekut Dominik IV d

I miejsce w Siedleckiej Lidze Szkół Podstawowych w "Dwa Ognie"


Ociesa Jan VI a
Wicenciak Bartosz VI a
Olszewski Piotr VI a
Babulewicz Krystian VI c
Szymczak Kacper VI a
Łaszczyk Filip VI c
Mucha Szymon V b

II miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w 6-kach piłkarskich chłopców


I miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt


II miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt


II miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców


IV miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt


IV miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców


Magdalena Wróbel V d

I miejsce w Regionalnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych
I miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych


Dominika Kostecka V d

II miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych


Myślińska Zofia V d

III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych


Dawidowicz Natalia V d

IV miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych


Wróbel Magdalena V d
Dawidowicz Natalia V d
Wójcik Karolina V d
Czarnocka Julia V a
Zalewska Zuzanna V c
Kowal Aleksandra V a
Końko Marta VI b
Wadas Julia VI b
Woźniak Emilia VI a
Myślińska Zofia V d

II miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt


Stypendia Prezydenta Miasta I stopnia za II semestr roku szkolnego 2014/2015 otrzymali:

Dmowski Maciej VI a

Harasim Karolina V b

Karczewska Maja V c

Pogonowska Klaudia /absolwentka/


Stypendia Prezydenta Miasta II stopnia za II semestr roku szkolnego 2014/2015 otrzymali:

Banaś Julia V b

Bojanczuk Paulina /absolwentka/

Bujak Julia VI a

Chudek Weronika VI b

Czechowska Michalina /absolwentka/

Głuszczak Wiktoria /absolwentka/

Kaługa Aleksandra /absolwentka/

Korporowicz Nikola V c

Kostecka Dominika V d

Kowalik Gabriel /absolwent/

Kozioł Justyna /absolwentka/

Kozioł Katarzyna /absolwentka/

Kozioł Marlena /absolwentka/

Lemieszek Aleksandra VI b

Lewicka Dominika /absolwentka/

Młotowska Katarzyna /absolwentka/

Myślińska Zofia V d

Nowak Filip VI c

Orzełowski Jakub /absolwent/

Paczuska Natalia /absolwentka/

Sieńczewski Kuba /absolwent/

Stępniak Kamila /absolwentka/

Szymańska Emilia /absolwentka/

Wójcik Karolina V d