Sukcesy uczniów

Archiwum: 2015/2016 2014/2015 2013/2014  2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009  2007/2008 2006/2007

ROK SZKOLNY 2016/2017

Julia Czarnocka VI a
Bartosz Gałus VI a
Michał Kosyl VI a
Aleksandra Kowal VI a
Ramona Lejnert VI a
Kacper Marciniak VI a
Marek Matłacz VI a
Michał Romańczyk VI a
Kalina Salamończyk VI a
Albert Zieliński VI a

Wyróżnienie w Konkursie Edukacyjnym na Krzyżówkę Przyrodniczą


Aleksandra Cabaj IV b
Nina Derkacz IV b
Filip Karpiesiuk IV b
Alan Kordecki IV b
Bartłomiej Krasuski IV b
Kamil Kwiatek IV b
Kinga Leszczyńska IV b
Amelia Potapczuk IV b
Majka Skowron IV b
Julia Supeł IV b
Miłosz Zaręba IV b

Wyróżnienie w Konkursie Edukacyjnym na Krzyżówkę Przyrodniczą


Julia Supeł IV a

Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Patrzę trzeźwo i kolorowo na świat"


Michał Nasiłowski VI d

I miejsce w rowerowym torze przeszkód podczas VI Rowerowego Rajdu "Dwójki" Szlakiem Rezerwatów Przyrody


Kamil Solnica V a

I miejsce w XV Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z informatyki


Ramona Lejnert VI a

I miejsce w XV Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z techniki


Michał Romańczyk VI a

II miejsce w XV Międzyszkolnej Lidze Przedmiotowej z techniki


Aleksandra Hawryluk III a
Daria Wyrozębska III a

I miejsce w Konkursie Piosenki Religijnej "Cantate Deo 2017"
I miejsce w Konkursie Piosenki Ekologicznej


Oliwia Koć III a

II miejsce w Konkursie Literackim "Świat bez śmieci w poezji dzieci"


Hanna Maciak III a

I miejsce w I Międzyszkolnej Małej Lidze z języka angielskiego dla klas II i III


Ola Hawryluk III a
Daria Wyrozębska III a

I miejsce w Konkursie Piosenki Ekologicznej
Wyróżnienie w XXII Miejskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży


Julia Szarko V c
Zofia Myślińska VI d
Szymon Mucha VI b
Marcin Błoński V b

I miejsce w powiatowych eliminacjach XL Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym


Stypendia Prezydenta Miasta I stopnia za I semestr roku szkolnego 2016/2017 otrzymali:

Karolina Harasim VI b

Bartosz Kopyść V d

Bartosz Mlonek V d

Dominik Piekut V d

Ernest Zbieć V d

Mateusz Lewczuk V d

Julia Hawryluk V b


Stypendium Prezydenta Miasta II stopnia za I semestr roku szkolnego 2016/2017 otrzymali:

Maja Karczewska VI c

Dominika Kostecka VI d

Justyna Orzełowska V a

Michał Romańczyk VI a


Hanna Maciak III a

II miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Recytacji Poezji i Czytania Prozy Anglojęzycznej


Nikola Korporowicz VI c

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych
Wyróżnienie w VII Międzyszkolnym Konkursie Recytacji Poezji i Czytania Prozy Anglojęzycznej


Zofia Myślińska VI d

III miejsce w CROSS DUTHLONIE ŚCIGANIE


Oliwier Cegiełka III c
Szymon Danielak III c

I miejsce w VII Międzyszkolnym Turnieju Piłki Stołowej


Czarnocka Julia VI a
Karczewska Maja VI c
Kowal Aleksandra VI a
Dawidowicz Natalia VI d
Myślińska Zofia VI d
Bielińska Wiktoria VI d
Borzęcka Nikola VI d
Kostecka Dominika VI d
Salamończyk Kalina VI a

I miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt


Czarnocka Julia VI a
Karczewska Maja VI c
Kowal Aleksandra VI a
Dawidowicz Natalia VI d
Myślińska Zofia VI d
Wróbel Magdalena VI d
Bielińska Wiktoria VI d
Borzęcka Nikola VI d
Kostecka Dominika VI d
Wójcik Karolina VI b
Salamończyk Kalina VI a

III miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt


Julia Stefaniuk IV a

Laureatka VIII Międzynarodowego Konkursu "Młody Wirtuoz"


Martyna Drozd Ic

Wyróżnienie w III Międzyszkolnym Konkursie Muzyczno - Plastycznym
"Posłuchaj - Poczuj - Namaluj"


Justyna Sprycha VI b

II miejsce w konkursie literackim „Bohaterowie Kornela Makuszyńskiego w kosmosie – tworzymy opowiadanie science – fiction” w ramach V Siedleckiej Międzyszkolnej Korneliady


Zuzanna Wilińska V c– głos solowy
Olga Kiriczenko V d – głos towarzyszący
Julia Hawryluk V b - flet
Izabela Wojtaś (PG 5)– fortepian

Laureaci XII edycji powiatowego konkursu „Kolędować Małemu”


Czarnocka Julia VI a
Karczewska Maja VI c
Kowal Aleksandra VI a
Dawidowicz Natalia VI d
Myślińska Zofia VI d
Glinkowska Natalia VI d
Bielińska Wiktoria VI d
Borzęcka Nikola VI d
Orzełowska Justyna V a

I miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju dziewcząt


Oskar Lizak III b
Marcel Gawel III b

I miejsce w II Halowym Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kosów Lacki


Aleksandra Hawryluk III a
Daria Wyrozębska III a

I miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych w języku angielskim


Oliwia Koć III a

Wyróżnienie w konkursie plastycznym Kartka Bożonarodzeniowa


Michalina Knop IV b

II miejsce w konkursie plastycznym Kartka Bożonarodzeniowa


Karolina Harasim VI b

III miejsce w IDO EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2016
Jazz Dance Formations
IV miejsce w IDO EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
2016 Modern & Contemporary Dance Formations


Maria Wilińska IV d

Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie "Dziecko - Uczestnik Ruchu Drogowego"


Marcin Błoński V b

Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie "Dziecko - Uczestnik Ruchu Drogowego"


Czarnocki Jakub - kapitan
Czarnocki Bartosz
Kuś Mikołaj
Jarząb Jakub
Matłacz Maksymilian
Bożedajek Julian
Skorupka Przemysław
Gałecki Arkadiusz

II miejsce w Halowym Turnieju o Puchar Wójta Gminy Stoczek Węgrowski


Aleksandra Hawryluk III a
Daria Wyrozębska III a

I miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznej i Wojskowej


Olga Kiriczenko V d

Nagroda w powiatowym konkursie plastycznym "Niepodległość w oczach dzieci i młodzieży"


Gabriela Kędziora IV a

Nagroda w powiatowym konkursie plastycznym "Niepodległość w oczach dzieci i młodzieży"


Julia Cieciera VI b

Wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym "Niepodległość w oczach dzieci i młodzieży"


Oskar Lizak III b
Patryk Soczewka III a
Kuba Księżopolski III f

I miejsce w Turnieju o Puchar Mazowsza


Laureaci konkursów zorganizowanych w ramach projektu edukacyjnego „Sienkiewiczjada w siedleckiej dziewiątce”

Wojciech Olichwiruk

I miejsce
w turnieju wiedzy o życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza
w kategorii klas I – III

Bartosz Jaworski IV d

II miejsce
w turnieju wiedzy o życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza
w kategorii klas I – III

Wilińska Marysia IV d

Wyróżnienie w konkursie literackim
„Wspomnienia z wycieczki do miejsca związanego z Henrykiem Sienkiewiczem”

Maryniak Michał

Wyróżnienie w konkursie literackim
„Wspomnienia z wycieczki do miejsca związanego z Henrykiem Sienkiewiczem”

Maryniak Karolina V b

II miejsce w konkursie literackim
„Gdy myślę o Henryku Sienkiewiczu, to... ”

Sprycha Justyna VI b

Wyróżnienie w konkursie literackim
„Gdy myślę o Henryku Sienkiewiczu, to... ”
Wyróżnienie w konkursie na grę dydaktyczną
Śladami bohaterów „W pustyni i w puszczy”

Olszewski Dominik

Wyróżnienie w konkursie plastycznym
„Portret Henryka Sienkiewicza”

Więsak Aleksandra

Wyróżnienie w konkursie plastycznym
„Portret Henryka Sienkiewicza”

Kędziora Gabriela IV a

Nagroda w konkursie plastycznym
Okładka do książki „W pustyni i w puszczy”

Trochimiuk Julia

Wyróżnienie w konkursie plastycznym
Okładka do książki „W pustyni i w puszczy”

Massarenti Maja IV a

Wyróżnienie w konkursie plastycznym
Okładka do książki „W pustyni i w puszczy”

Nowicka Helena

Wyróżnienie w konkursie plastycznym
Okładka do książki „W pustyni i w puszczy”

Hawryluk Alicja

Wyróżnienie w konkursie plastycznym
Okładka do książki „W pustyni i w puszczy”

Romańczyk Michał VI a

Nagroda w konkursie plastycznym
„Komiks przedstawiający losy Stasia i Nel”

Lemieszek Aleksandra /absolwentka/

Wyróżnienie w konkursie plastycznym
„Komiks przedstawiający losy Stasia i Nel”

Chudek Weronika /absolwentka/

Wyróżnienie w konkursie plastycznym
„Komiks przedstawiający losy Stasia i Nel”

Piotr Mróz VI b

III miejsce w konkursie multimedialnym
„Poprzez obraz, tekst, muzykę, dźwięk, wstawki filmowe itp. dokonaj przeglądu dzieł Henryka Sienkiewicza”

Harbaszewska Daria /absolwentka/

Wyróżnienie w konkursie plastycznym
„Komiks przedstawiający losy Stasia i Nel”
Wyróżnienie w konkursie multimedialnym
„Poprzez obraz, tekst, muzykę, dźwięk, wstawki filmowe itp. dokonaj przeglądu dzieł Henryka Sienkiewicza”


Oskar Lizak III b

II miejsce w II Skórzeckim Biegu Niepodległości


Aleksandra Wróbel IV d

III miejsce w konkursie plastycznym LETNIA PRZYGODA


Karolina Harasim VI b

V miejsce w IDO WORLD CHAMPIONSHIPS 2016 Jazz Dance Formations
VI miejsce w IDO WORLD CHAMPIONSHIPS 2016 Modern Formations


Stypendia Prezydenta Miasta I stopnia za II semestr roku szkolnego 2015/2016 otrzymali:

Karolina Harasim VI b

Julia Hawryluk V b

Mateusz Lewczuk V d

Julia Mikus V d

Justyna Orzełowska V a

Szymon Szmitkowski V a


Stypendium Prezydenta Miasta II stopnia za II semestr roku szkolnego 2015/2016 otrzymali:

Julia Bujak /absolwentka/

Daria Harbaszewska /absolwentka/

Bartosz Kopyść V d

Filip Kos V a

Aleksandra Lemieszek /absolwentka/

Bartosz Mlonek V d

Piotr Mróz VI b

Zofia Myślińska VI d

Dominik Piekut V d

Gracjan Przeździak /absolwent/

Justyna Sprycha VI b

Zuzanna Wilińska V c

Ernest Zbieć V d


Karolina Wójcik VI b

II miejsce w konkursie tor przeszkód na XXXVI Rajdzie Nadbużańskim
III miejsce w konkursie plastycznym na XXXVI Rajdzie Nadbużańskim
II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Mazowsza w Nordic Walking


I miejsce w Festiwalu Sportowo-Rekreacyjnym Siedleckich Szkół z okazji obchodów - Dni Siedlec
w ogólnej punktacji drużynowej


Szczepanik Wiktoria V b
Grzankowska Oliwia V b
Szarko Julia V c
Sroka Zuzanna V c
Orzełowska Justyna Va

I miejsce w Festiwalu Sportowo-Rekreacyjnym Siedleckich Szkół z okazji obchodów - Dni Siedlec
konkurencja - dwa ognie


Kos Filip V a
Piekut Dominik V d
Zbieć Ernest V d
Kopyść Bartosz V d
Deoniziak Jakub Va

I miejsce w Festiwalu Sportowo-Rekreacyjnym Siedleckich Szkół z okazji obchodów - Dni Siedlec
konkurencja - dwa ognie


Salomończyk Kalina VI a
Czarnocka Julia VI a
Kowal Aleksandra VI a
Myślińska Zofia VI d
Wójcik Karolina VI b
Dawidowicz Natalia VI d

III miejsce w Festiwalu Sportowo-Rekreacyjnym Siedleckich Szkół z okazji obchodów - Dni Siedlec
konkurencja - koszykówka


Zięcina Tymon VI c
Ciok Aleks VI d
Zwierz Paweł VI d
Wadas Kamil VI d
Sobański Damian VI d

II miejsce w Festiwalu Sportowo-Rekreacyjnym Siedleckich Szkół z okazji obchodów - Dni Siedlec
konkurencja - koszykówka


Wróbel Magdalena VI d
Dawidowicz Natalia VI d
Myślińska Zofia VI d
Czarnocka Julia VI a

I miejsce w Festiwalu Sportowo-Rekreacyjnym Siedleckich Szkół z okazji obchodów - Dni Siedlec
konkurencja - sztafeta 4x400 m